Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Corendon HaberleriHavacılık

Corendon Turizm Grubu’nun Yeni İletişim Ortağı Excel İletişim ve Algı Yönetimi Oldu

Hem otel zinciri hem havayolu hem de tur operatörü olarak yaptığı yatırımlarla Türkiye ve Avrupa’da hızla büyüyen Corendon Turizm Grubu’nun yeni iletişim ortağı Excel İletişim ve Algı Yönetimi oldu.

Avrupa’nın ve Türkiye’nin önde gelen turizm gruplarından Corendon Turizm Grubu bünyesinde bulunan Corendon Airlines ile Corendon Hotels and Resorts önümüzdeki dönem iletişim çalışmalarını Excel İletişim ve Algı Yönetimi yürütecek. Önümüzdeki süreçte Corendon Turizm Grubu’nun tüm iletişim çalışmalarını, hizmet verdiği marka ve kurumlara, amaçlarla tutarlı planlamalar, somut çözümler, yenilikçi fikirler ve ölçülebilir sonuçlar sunan Excel İletişim ve Algı Yönetimi üstlenecek.

Bünyesinde, Hollanda ve Belçika’da olmak üzere 2 tur operatörü; toplam 14 uçaklı üç farklı havayolu; İspanya, Hollanda, Karayipler ve Türkiye’de bulunan 9 tesisten oluşan bir otel zinciri ve incoming şirketleri bulunan Corendon, çok yönlü bir turizm grubu olarak 1997’den bu yana faaliyetlerine devam ediyor. Ulusal ve uluslararası pek çok kurum, marka ve kamu kuruluşundan oluşan “iş ortaklarının” itibar ve algı yönetimine strateji ve iletişim desteği sunan Excel İletişim ve Algı Yönetimi, Corendon Turizm Grubu’nun stratejik iletişim çalışmalarını yürütecek ve iletişim liderliğini üstlenecek.

Corendon Turizm Grubu’nun Yeni İletişim Ortağı Excel İletişim ve Algı Yönetimi Oldu 2 Nisan 2023

Zeynep Kali

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu