Latest Posts

3. Havacılık, Uzay ve Psikoloji Kongresi Düzenleniyor!

82 / 100

Bazen küçük bir merakla başlar her şey…

3. Havacılık, Uzay ve Psikoloji Kongresi Düzenleniyor!

İstanbul Üniversitesi Havacılık Psikolojisi Araştırmaları Enstitüsü, Türk Hava Kurumu Üniversitesi, Pegasus Havayolları sponsorluğunda Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) Genel Müdürü Sayın Prof. Dr. Kemal Yüksek’in açılış konuşmaları ile başlayacak olan 3. Havacılık, Uzay ve Psikoloji Kongresi 4-5 Aralık 2021’de çevrimiçi şekilde gerçekleşecek.

havacılık

Kongrenin Onursal Başkanı; Havacılık ve Uzay Psikolojisi kitabının yazarı, aynı zamanda Havacılık Tıbbı Derneği Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Çetingüç, Bilimsel Başkanı ise psikiyatri araştırmalarıyla pek çok ödül alan ve pilot akran destek programlarında eğitimler veren Prof. Dr. Gökben Hızlı Sayar. Bu isimlere ek olarak açılış konuşmalarında Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) Genel Müdürü Prof. Dr. Kemal Yüksek, Pegasus Havayolları CEO’su ve IATA Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tevfik Nane ve İstanbul Üniversitesi Havacılık Psikoloji Araştırmaları Ensitüsü Yönetim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Hakkı Aktaş yer alacaklar.


Avrupa Havacılık Psikolojisi Birliği (EAAP) Genel Sekreteri Gunnar Steinhardt ve Stiftung Mayday’de Akran Destek Programlarını yöneten Dr. Gerhard Fahnenbruck’ın da katkı sağlayacağı bilimsel programın detayları ise şu şekilde:

havacılık

Kongreye akademisyenler, öğrenciler, psikoloji-havacılık çalışanları, havacılık, uzay ve psikoloji meraklıları katılım sağlayabilecek.                

https://hupkongre.havacilikpsikolojisi.net/

GSM: +90 545 853 15 35

kongre@havacilikpsikolojisi.net

Latest Posts

POPULER

BÜLTEN ABONELİK

Ücretsiz bülten üyeliği için mail adresinizle üye olabilirsiniz.