Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Güncel HaberlerHavacılıkHavayoluKargo

Uçakta bırakılan 3 Tembel Ayı soğuktan öldü

Liege Havalimanı’nda kar ve buz nedeniyle kalkış yapamayan uçakta bırakılan 9 tembel ayıdan 3’ü hayatını kaybetti.

11 / 100

Belçika’da etkili olan kar yağışları, havayolunda aksamaları da beraberinde getirdi. Belçika Liege Havalimanı’nda çok sayıda uçuş yoğun kar yağışı nedeniyle iptal edildi.

Güney Amerika ülkesi Peru’dan, Katar’a gidecek olan ve içinde 9 tembel ayının bulunduğu uçak olumsuz hava şartları nedeniyle planlanan kalkışını gerçekleştiremedi

Uçakta bırakılan 3 Tembel Ayı soğuktan öldü 21 Mart 2023

Yaklaşık 24 saat apronda, park halinde bulunan uçak içerisindeki 9 ayıdan 3’ü soğuk hava nedeniyle telef oldu. Konuya ilişkin ilgili bakanlık personelince yapılan açıklamada, ciddi ihmal ile ilgili araştırmaların başladığı ve en kısa sürede sonuç raporlarının paylaşılacağını belirtildi

Emre Sanisoğlu

Karadeniz Teknik Üniversitesi - İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Mezunu. Havacılık - Hava Taşımacılığı editörü. Kitaplarla iç içe, edebiyat, topluluk psikolojisi ve insan davranışları meraklısı. Havacılık sektörü içerisinde işini özenerek ve hevesle yapıyor. Değerleri olanlar, işine değer katar sözünü kendine ilke edinerek çalışma hayatını sürdürmekte ve hobi olarak havacılık konularında paylaşımlarda bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu