Latest Posts

Türkiye’nin Gençleri Kariyerlerinde Türk Hava Yolları ile Uçuşa Geçecek

78 / 100

Türkiye’nin Gençleri Kariyerlerinde Türk Hava Yolları ile Uçuşa Geçecek

Türkiye’de gençlerin en çok çalışmak istediği şirketler arasında zirvede olan Türk Hava Yolları yayınladığı iş ilanıyla lisans son sınıf öğrencilerine ve yeni mezunlara kariyerlerinde uçuşa geçme fırsatı sunuyor. Take-Off Jr. isimli programın değerlendirme süreçlerini başarıyla tamamlayan yetenekli ve dinamik adaylar tam zamanlı çalışma düzeniyle 60 bin kişilik Türk Hava Yolları ailesinin birer üyesi olacak.

İlan 28 Mart Tarihine Kadar Yayında Olacak

Doğum tarihi 1 Ocak 1994 ve sonrası olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı gençlere seslenen ilana lisans son sınıf öğrencileri ve mezunlar başvurabilecek. İlanda, iyi derecede İngilizce bilen, iletişimine ve gelişimine önem veren, yeni ve uygulanabilir fikirler üretebilen, takım çalışmasına yatkın gençlerin tercih edileceği belirtiliyor. Türk Hava Yolları’nın kariyer.thy.com uzantılı web portalında yayında olan ilana son başvuru tarihi ise 28 Mart saat 15.00 olarak belirlendi.

Türk Hava Yolları, Kariyer
Türkiye’nin Gençleri Kariyerlerinde Türk Hava Yolları ile Uçuşa Geçecek 2

Çalışma Alanları Neler?

Dünyada en fazla uluslararası noktaya uçan havayolu firması olan Türk Hava Yolları’nın Take-Off Jr. programı kariyerine başlamak isteyenlere birbirinden farklı alanlarda çalışma imkânları sunuyor. Bu alanlar;

  • İnsan Kaynakları ve Destek Üniteleri,
  • Kalite & Teknik,
  • Mali İşler,
  • Uçuş Operasyonları,
  • Planlama,
  • Pazarlama & Satış,
  • Turkish Cargo,
  • Yatırım & Anlaşmalar,
  • Bölgesel Uçuşlar

Türk Hava Yolları Hakkında:

1933 yılında 5 uçaktan oluşan mütevazı bir filo ile kurulan Star İttifakı üyesi Türk Hava Yolları, bugün 372 (yolcu ve kargo) uçaklık filosu ile 284 uluslararası, 50 yurtiçi olmak üzere dünyada 128 ülke ve 334 noktaya uçmaktadır. Türk Hava Yolları ile ilgili daha geniş bilgiye www.turkishairlines.com web adresinden veya Facebook, Twitter, Youtube, Linkedin ve Instagram sosyal medya hesapları üzerinden ulaşılabilir.

Star İttifakı Hakkında:

Star İttifakı (Star Alliance) ağı, küresel erişim, dünya çapında tanınma ve kusursuz hizmet gibi bir müşteri değer önermesine dayanan ilk gerçek küresel havayolu ittifakı olarak 1997 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana, İttifak (Alliance) yolculuğu boyunca müşteri deneyimini iyileştirmeye odaklanarak, en büyük ve en kapsamlı havayolu ağını sunmaktadır. Üye havayolları; Aegean Airlines, Air Canada, Air China, Air India, Air New Zealand, ANA, Asiana Airlines, Austrian, Avianca, Brussels Airlines, Copa Airlines, Croatia Airlines, EGYPTAIR, Ethiopian Airlines, EVA Air, LOT Polish Airlines, Lufthansa, Scandinavian Airlines, Shenzhen Airlines, Singapore Airlines, South African Airways, SWISS, TAP Air Portugal, THAI, Turkish Airlines ve United’dır. Genel olarak, Star İttifakı ağı hâlihazırda 197 ülkedeki yaklaşık 1.300 havalimanına 12.000’den fazla günlük uçuş sunmaktadır. Bununla birlikte, Star İttifakı Bağlantı Ortakları (Star Airlines Connecting Partners) olan Juneyao Airlines ve THAI Smile Airways tarafından da bağlantılı uçuşlar sağlanmaktadır.

Latest Posts

POPULER