Hava Kargo Hakkında Herşey
Kargo

Turkish Cargo İzmir Kargo Müdürlüğü Geleneksel Satranç Turnuvası

68 / 100

Turkish Cargo İzmir Kargo Müdürlüğü Geleneksel Satranç Turnuvasını Sürdürüyor

Tarih: 3 Temmuz 2024 Yer: İzmir, Türkiye Turkish Airlines İzmir Kargo Müdürlüğü, lojistik dünyasının karmaşık stratejilerini satranç tahtasında buluşturduğu geleneksel satranç turnuvasının ikincisini düzenliyor. Bölgesel Kargo Direktörü Faik Deniz, sosyal medya platformu ‘sosyalmedya’ üzerinden yaptığı paylaşımda, satranç ile lojistik arasındaki benzerliklere dikkat çekti ve turnuvanın başarılı bir şekilde gelenekselleştiğini duyurdu.

Turkish Cargo İzmir Kargo Müdürlüğü Geleneksel Satranç Turnuvası 21 Temmuz 2024

Deniz, lojistik ve satrancın strateji ve planlamanın önemli olduğu iki alan olduğunu vurgulayarak şu ifadeleri kullandı:

“Lojistik ve satranç, strateji ve planlamanın önemli olduğu alanlardır. Her iki alanda da başarılı olmak için geleceği öngörmek ve doğru hamleler yapmak gerekir. Geçtiğimiz yıl düzenlediğimiz satranç turnuvasının büyük ilgi görmesinden mutluluk duyduk. Bu yıl da ikincisini düzenleyerek artık geleneksel hale gelen turnuvamızda sizleri tekrar ağırlamaktan onur duyuyoruz.”

Bu yılki turnuva, genç yaşta kaybedilen ve satranç üzerine şiir kitabı yazmış olan şair İlhami Çiçek anısına düzenlenecek. Turnuva, edebiyat ve strateji dünyasını bir araya getirerek katılımcılara unutulmaz bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Turkish Airlines İzmir Kargo Müdürlüğü’nün düzenlediği turnuva, lojistik sektöründe çalışanlar arasında satranca olan ilgiyi artırmayı ve stratejik düşünme yeteneklerini geliştirmeyi amaçlıyor. Katılımcılar, hem satranç yeteneklerini sergileyebilecekleri hem de meslektaşlarıyla keyifli vakit geçirebilecekleri bu etkinlikte bir araya gelmeyi dört gözle bekliyor.

Turkish Cargo İzmir Kargo Müdürlüğü Geleneksel Satranç Turnuvası 21 Temmuz 2024

Mehmet Kali

Hello everyone. My name is Mehmet Kali. In the industry, I am known as "Kali". I graduated from the first civil aviation training school in Turkey, which was known as the Civil Aviation School at the time and is now Eskişehir Technical University, in 1991. As I graduated from the Business Administration department, it was a bit challenging for me to integrate into the industry. I have worked for companies such as SultanAir, DHMI, Havaş, and Swissair, and currently, I provide services and consultancy in air cargo transportation. I have experience in dispatching, air traffic control, passenger services, and aircraft coordination. During my time at Swissair, I had the opportunity to experience aviation training in many countries. Since 2012, I have been focusing on air cargo transportation. For three years, I taught courses on air cargo at Nişantaşı University. I still hold valid IATA certifications related to both passenger and cargo operations. For over ten years, I have been managing aeroportist.com, a news website related to aviation, which initially started as a hobby. I enjoy building aviation networks and sharing knowledge. If there is anything I can contribute to, I am here. Best regards "kali"

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu