Latest Posts

THY KARGO SORGULAMA

81 / 100

THY KARGO SORGULAMA

THY kargo sorgusu

Turkish cargo takip

Türk Hava Yolları Kargo ile taşıttığınız kargolarınızı yine taşıyıcının resmi web sayfasından takip edebilirsiniz.

Eğer yine de sorularınıza cevap bulamadıysanız profesyonel bir ekipten destek alabilirsiniz. +90 554 173 0000 whats app hattı.

Turkish Cargo Hakkında:

Dünyanın 132 ülkesine hizmet sağlayan ve en hızlı büyüyen hava kargo markası olan Turkish Cargo, Türkiye’nin “yükselen değeri” Türk Hava Yolları’nın 1933 yılından beri hava kargo taşıma faaliyetlerini yürütmektedir.

Turkish Cargo, IATA’nın (Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği) 2021 yılı istatistiklerine göre pazar payını %5’in üzerine çıkararak dünyada taşınan her 20 hava kargodan 1’ini taşıma başarısı gösterdi ve “Yılın En Hızlı Büyüyen Uluslararası Kargo Havayolu” ödülüne layık görüldü.

Thy Kargo

Bayrak taşıyıcı ana markamız Türk Hava Yolları’na ait 376 uçaklık (yolcu ve kargo uçağı) filosuyla hareket eden Turkish Cargo, dünya genelinde 340’tan fazla destinasyona hava kargo hizmeti sağlamaktadır. Hava kargo trafiğinin kesişme noktası olan İstanbul’u, dünyanın lojistik merkezi haline getirmeyi amaçlayan hava kargo markası, 2025 yılında, 120 destinasyona direkt olarak uçuş gerçekleştirmeyi planlıyor.

Mega Hub İstanbul Havalimanı’nın açılmasıyla birlikte Türkiye, dünya hava trafiği için yeni bir dayanak noktası olmaya hazırlanırken, Turkish Cargo da 340.000 m2’lik kapalı alanı olan modern SMARTIST tesisinde yıllık 4 milyon ton kargo ayrıştırma kapasiteli sahip olacak.

Turkish Cargo; altyapısı, operasyonel kabiliyetleri, filosu ve yüksek standartlara sahip personeliyle sürdürülebilir bir büyüme sağlayarak, hava kargo taşımacılığında çıtayı yukarı çıkarıyor ve 2025 vizyonu doğrultusunda dünyanın en iyi üç hava kargo markasından biri olmayı hedefliyor.

Thy Kargo

Latest Posts

POPULER