Latest Posts

SUNEXPRESS KABİN MEMURU ARIYOR

82 / 100

SUNEXPRESS KABİN MEMURU ARIYOR

Konuk karşılamayı seviyor ve bakımlı dış görünümünüzü yüksek sorumlulukla birleştiriyorsanız, parlak gelecek kapılarımız sizin için açık demektir. Genç ve dinamik bir şirketi her zaman sempatik bir şekilde temsil edebilecek kadın ve erkek kabin görevlileri arıyoruz. 

Sizden beklentilerimiz

Yolcularımızın uçaklarımızda keyifli vakit geçirmelerinden siz sorumlusunuz. Gülümsemeniz, hizmet anlayışınız, yolcuların sorularına cevap verirken sergilediğiniz yardımseverlikle aynı zamanda şirketimizi de temsil edersiniz. İnsanlar, sizinle kendilerini her zaman huzurlu hisseder. Çünkü konuklarımıza nasıl davranılması gerektiğini bilirsiniz. Tabii ki yolcuların güvenliğine de daima dikkat eder, ortam biraz türbülanslı olsa dahi kontrolü elden bırakmayıp sakin kalabilirsiniz. Açık fikirli bir kişiliğe sahip olduğunuz için, aynı şekilde açık fikirli takım arkadaşlarıyla çalışmaktan hoşlanırsınız. Değişik ülkelerden gelen insanlarla karşılaşmaktan da mutluluk duyarsınız. İyi derecede Almanca ve İngilizce bilginizi yabancı dillere olan yatkınlığınızla pekiştirirsiniz. Hizmet aşkı ve esneklik, profilinizi tamamlar.

Size neler sunuyoruz?

İşiniz asla tekdüze değildir. Özellikle de bir 737 uçağında çalışıyor olmak çok eğlencelidir. Bu kendini kanıtlamış uçak modeli, Airbus A330-200’ün yanı sıra ve çoğunlukla modernize edilmiş versiyonu olan Boeing 737-800 NG modeliyle, tipik çalışma alanınızı oluşturur. Tüm bunlardan daha çekici olan da bizimle birlikte uçabileceğiniz, farklı ülkeler ve kültürleri yakından tanıma fırsatı bulabileceğiniz çoğunlukla güneşli destinasyonlardır. Çalışma arkadaşlarınızla çok yakında daha da samimi olacaksınız. Çünkü diğer havayolu şirketlerinden bizi ciddi anlamda ayıran bir nokta varsa, o da SunExpress ailesindeki olağanüstü bağlılık duygusudur. Çeşitlilikle dolu iş akışı, çekici bir ücret ve iyi kariyer imkanlarının yanı sıra gerçekten harika bir ekip sizi bekliyor.

SunExpress iş ilanları sayfasında yukarıdaki şekilde verilen kabin memuru ilanının detayları ve başvuru için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Havayolunun yer hizmetleri ve teknik eleman, pilot alımları için de aynı site üzerinden farklı zamanlarda açılan pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz.

www.sunexpress.com.tr/sirket/kariyer/sunexpress-kariyeriniz/

SunExpress

Latest Posts

POPULER