Latest Posts

SİNGAPUR HAVA YOLLARI, MÜŞTERİLERİNE DAHA FAZLA TASARRUF VE SEYAHAT ESNEKLİĞİ SUNUYOR

81 / 100

SİNGAPUR HAVA YOLLARI, MÜŞTERİLERİNE DAHA FAZLA TASARRUF VE SEYAHAT ESNEKLİĞİ SUNUYOR

Singapur Hava Yolları (SIA), müşterilerin gelecekteki rezervasyonlarda kullanılabilecek indirimli uçak bileti paketlerini önceden satın almalarını sağlayacak yeni bir ürün olan Flight Pass’ı bugün piyasaya sürdü.

Flight Pass başlangıçta Singapur ve Fransa, İtalya, Güney Kore, İspanya, Hollanda ve Birleşik Krallık arasındaki SIA hizmetlerinde sunulacak. Bu seyahatler Singapur’dan başlayan ve yukarıda belirtilen destinasyonlardan Singapur’a karantinasız Aşılı Seyahat Yolu (VTL – Vaccinated Travel Line) uçuşları içerir. Flight Pass, SIA ağındaki diğer noktalara aşamalı olarak genişletilecektir.

Flight Pass’in en önemli özelliği esnekliğidir. Müşteriler, birden fazla uçuş için indirimli uçak ücretlerini alabilir ve koltuk müsaitliğine bağlı olarak seyahat tarihlerini istedikleri zaman belirleyebilir. Seyahat, varış noktaları, uçuş sayısı, seyahat süresi ve ücret türü gibi parametrelere göre özelleştirilebilir.

Flight Pass paketindeki her bilet ayrıca aile üyeleri, arkadaşlar, iş arkadaşları ve ya alıcının seçtiği herhangi biri ile paylaşılabilir. Bu, gezginlerin seyahatlerini bir araya getirerek maliyet tasarrufu yapmalarını sağlar.

singapur hava yolları

Misafirler geçiş kartlarını https://singaporeair.optiontown.com adresindeki SIA Flight Pass web sitesi aracılığıyla satın alabilir ve yönetebilir. Flight Pass, ABD merkezli yenilikçi seyahat seçenekleri sağlayıcısı Optiontown ile işbirliği içinde sunulmuştur.

Singapur Hava Yolları Ticari Başkan Yardımcısı Lee Lik Hsin şunları söyledi: “Karantinasız uluslararası seyahat uçuşları arttıkça, Flight Pass, Singapur Hava Yolları müşterilerine seyahatlerini planlarken daha fazla esneklik ve seçenek sunuyor. Seyahatlerini bir havuzda toplayarak ve tercihlerine göre ayarlayarak daha fazla maliyet tasarrufu elde etmelerini sağlar. SIA, müşterilerimize değer katmak ve daha da iyi seçenekler sunmak için yenilikçi yollar bulmaya devam edecek.”

Flight Pass nedir?

Flight Pass, müşterilerin birden fazla uçak biletini indirimli olarak önceden satın almalarına,  seyahat tarihlerine karar verme ve daha sonra uçuş rezervasyonu yapma esnekliğinden yararlanmalarına olanak tanır. Müşteriler, önceden satın alınan daha fazla uçak bileti ile daha fazla tasarruf elde eder.

Flight Pass nasıl kullanılır?

1. Adım: Bize sık uçuşlarınızdan bahsedin

Müşteriler tercih ettikleri varış noktalarını, uçuş sayısını ve gerekli uçak bileti sayısını seçerek başlayabilir.

2. Adım: Flight Pass’ınızın esnekliğini özelleştirin

Müşteriler, ihtiyaç duyulan esneklik miktarına bağlı olarak seyahat süresinin geçerliliğine, önceden rezervasyon koşuluna ve ücret türüne karar verebilir.

3. Adım: Ücretinizi sabitleyin ve Flight Pass’ınızı satın alın

Müşteriler tam ön ödeme yapabilir ve hazır olduklarında uygun uçuşları rezerve etmek için Flight Pass’lerini kullanabilirler.

singapur hava yolları

Flight Pass’ın faydaları nelerdir?

Müşteriler, birden fazla uçuş için indirimli uçak bileti fiyatlarını sabitleyebilir ve seyahat tarihlerine istedikleri zaman karar verebilirler. Seyahat, varış noktaları, uçuş sayısı, seyahat süresi ve ücret türü gibi parametrelere göre de özelleştirilebilir. Flight Pass paketindeki her bilet ayrıca aile üyeleri, arkadaşlar, iş arkadaşları veya alıcının seçtiği herhangi biri ile paylaşılabilir. Bu, gezginlerin seyahatlerini bir araya getirerek maliyet tasarrufu yapmalarını sağlar.

Pass’in hangi özellikleri özelleştirilebilir?

Flight Pass, müşterilerimizin eğlence veya iş için benzersiz seyahat ihtiyaçlarına uyacak şekilde aşağıdaki parametrelere göre özelleştirilebilir.

  • Seyahat bölgesi: Müşterilerin uçmak istediği bir veya daha fazla varış noktası.
  • Yolcu sayısı: Flight Pass’ paylaşabilecek kişi sayısı.
  • Uçuş sayısı: Bir yolcunun gidiş-dönüş rezervasyonu için iki uçuş kredisi gerekir.
  • Seyahat dönemi: Uçuş için uygun dönem.
  • Önceden rezervasyon: Bir uçuşun seyahatten önce ne kadar erken rezerve edilmesi gerektiği.
  • Ücret türü: Her ücret türü, uçuş değişiklikleri ve iptalleri, sık uçan yolcu milleri ve daha fazlası için önceden rezervasyon seçimi ve Flight Pass koşulları yelpazesi sunar.

Gizli kısıtlamalar veya ücretler var mı?

Flight Pass’i kullanmak için hiçbir gizli kısıtlama veya ücret yoktur. Müşteriler, koltuk müsaitliğine ve seçtikleri Flight Pass koşullarına bağlı olarak herhangi bir uçuş rezervasyonu yapabilirler. Bir uçuşun piyasa fiyatı yükselse bile yolcu tarafından ek ücretler ödenmeyecektir. Flight Pass, müşterilerin satın alma sırasında seçtikleri koşullara tabidir.

Latest Posts

POPULER

BÜLTEN ABONELİK

Ücretsiz bülten üyeliği için mail adresinizle üye olabilirsiniz.