Hava Kargo Hakkında Herşey
Havayolu

Singapore Airlines ATW Başarı Ödülleri’nde YILIN HAVAYOLU ödülüne layık görüldü

71 / 100

Singapore Airlines ATW Başarı Ödülleri’nde YILIN HAVAYOLU ödülüne layık görüldü

Singapore Airlines’ın (SIA) 49. Air Transport World (ATW) Hava Yolu Endüstrisi Başarı ödülleri’nde ‘Yılın Havayolu’ seçildi. Böylece SIA’nın bu prestijli hava yolu endüstrisi ödüllerinin en yüksek ödülünü almış oldu. ATW’nin bu ödülle ilgili haber bültenine linkten ulaşabilirsiniz. Singapur Airlines CEO’su Sn. Goh Choon Phong ödülünü 02 Haziran 2023 tarihinde İstanbul Grand Cevahir Oteli’nde düzenlenen etkinlikte, Air Transport World ve Group Air Transport Baş Editörü Sn. Karen Walker’dan aldı.

Bu ödül, SIA’nin güçlü bir zeminde kalarak sınırlar açıldığında pazara güçlü bir şekilde yeniden girmesini ve Covid-19 salgınına hızlı ve kararlı tepkisini onurlandırmaktadır. SIA, stratejik hava yolu ortaklıkları ve çok merkezli stratejisi ile yolcu kapasitesini hızlı bir şekilde geri kazanarak, yoğun talebi karşılayıp rekor yolcu doluluk faktörlerine ulaştı.

Singapore Airlines ATW Başarı Ödülleri'nde YILIN HAVAYOLU ödülüne layık görüldü 4 Ekim 2023

ATW Hava Yolu Endüstrisi Başarı Ödülleri, geniş bir yelpazedeki havayolu operasyonlarında mükemmelliği takdir eder ve hava taşımacılığı endüstrisinde en çok imrenilen ödül olarak kabul edilir. Ödül sahipleri ATW, Routes, Aviation Week ve CAPA’daki editörler ve analistlerden oluşan bir panel tarafından seçilir.

Singapore Airlines CEO’su Bay Goh Choon Phong şunları söyledi: “Bu ödül, Singapore Airlines’daki herkesin yılmaz ruhunun bir kanıtıdır. Meslektaşlarım, son birkaç yılda pandeminin derinliklerinde gezinirken sarsılmaz bir direnç gösterdiler ve kendilerini uluslararası yolcu seyahati yeniden başladığında eskisinden daha güçlü bir şekilde ortaya çıkmamızı sağlamaya adadılar. Ödül aynı zamanda SIA marka taahhüdümüzün üç ayağı olan ürün liderliği, hizmet mükemmelliği ve ağ bağlantısına olan sıkı bağlılığının bir takdiridir. Müşterilerimizin uçtan uca  yolculuklarında beklentilerini aşmak ve hava yolu endüstrisinde yeni standartlar belirlemek için çaba göstermeye devam edeceğiz.”

Mehmet Kali

Hello everyone. My name is Mehmet Kali. In the industry, I am known as "Kali". I graduated from the first civil aviation training school in Turkey, which was known as the Civil Aviation School at the time and is now Eskişehir Technical University, in 1991. As I graduated from the Business Administration department, it was a bit challenging for me to integrate into the industry. I have worked for companies such as SultanAir, DHMI, Havaş, and Swissair, and currently, I provide services and consultancy in air cargo transportation. I have experience in dispatching, air traffic control, passenger services, and aircraft coordination. During my time at Swissair, I had the opportunity to experience aviation training in many countries. Since 2012, I have been focusing on air cargo transportation. For three years, I taught courses on air cargo at Nişantaşı University. I still hold valid IATA certifications related to both passenger and cargo operations. For over ten years, I have been managing aeroportist.com, a news website related to aviation, which initially started as a hobby. I enjoy building aviation networks and sharing knowledge. If there is anything I can contribute to, I am here. Best regards "kali"

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu