ABONE OLARAK GÜNCEL KALABILIRSINIZ

Latest Posts

Flydubai, Milas-Bodrum ve Trabzon’a uçacak

Flydubai, yolcuları için iki yaz rotası ekledi. Havayolu, Milas-Bodrum Havalimanı (BJV) ve Trabzon Havalimanı’na (TZX) uçuş gerçekleştirecek.

Bodrum’a seferler 4 Haziran’dan 1 Eylül’e kadar haftada iki kez gerçekleştirilecek. Türkiye’nin Karadeniz kıyısında popüler bir şehir olan Trabzon’a, 13 Mayıs’tan 1 Eylül’e kadar haftada üç sefer gerçekleştirilecek.

Flydubai ticari operasyonlar başkan yardımcısı Jeyhun Efendi, “Pandemiden bu yana müşterilerimizin istedikleri kadar seyahat etmelerinin mümkün olmadığının farkındayız. Sezonluk programımıza Türkiye’den Bodrum ve Trabzon’u eklemek yolculara bu yaz daha fazla seyahat seçeneği sunacak” dedi.

“Uçuş ağımızı 75’ten fazla varış noktasına genişlettik ve kısıtlamaların kolaylaştırılması için bölgedeki daha fazla varış noktasına uçuşlar başlatmaya devam edeceğiz” dedi.

Yaz aylarında Flydubai’nin ağındaki destinasyon sayısı 78 noktaya ulaşacak. Buna Rusya’daki yedi destinasyonun yanı sıra Bakü, Bükreş, Kolombo, Maldivler, Minsk, Tiflis, Tel Aviv, Tiran ve Zanzibar gibi popüler destinasyonlara yapılan uçuşlar dahildir.

Flydubai
Flydubai, Milas-Bodrum ve Trabzon'a uçacak 2

Latest Posts

POPULER