Latest Posts

Azerbaycan Lezzetleri Şef Ramin Nuriyev İmzasıyla Grand Hyatt istanbul’a Taşındı

81 / 100

Azerbaycan Lezzetleri Şef Ramin Nuriyev İmzasıyla Grand Hyatt istanbul’a Taşındı

Grand Hyatt İstanbul 34 Restaurant, Azerbaycanlı Şef Ramin Nuriyev’i ağırladı. 8-14 Kasım tarihlerinde 34 Restaurant mutfağına konuk olan Şef Ramin Nuriyev, Grand Hyatt İstanbul misafirleri için lezzetli Azerbaycan yemeklerinden oluşan özel bir menü hazırladı. 

Dağlık Karadağ’ın kurtuluşunun yıl dönümü olan 8-14 Kasım tarihlerinde Grand Hyatt İstanbul 34 Restaurant’a Azerbaycanlı ünlü Şef Ramin Nuriyev konuk oldu. Geleneksel Azerbaycan mutfağının inceliklerini yansıtan titiz menüleriyle tanınan Şef Ramin Nuriyev, birbirinden lezzetli yemeklerden oluşan özel bir menü hazırladı. Türkiye’de ilk niteliğindeki bu konseptle 34 Restaurant misafirleri, zengin lezzetlerinin ve sunumlarının yanı sıra Azerbaycan müzikleriyle de kardeş ülkenin zafer bayramını aynı duygularla kutlama fırsatı buldu.

Şef Ramin Nuriyev’in Azerbaycan mutfağının en seçkin lezzetlerinden shah pilavı, gürze, etli yaprak sarma, kebap, pancar ezmesi, patlıcan sarma gibi yemeklerden oluşan menüsü 34 Restaurant misafirleri tarafından büyük beğeniyle karşılandı. 34 Restaurant hafta boyunca iş, cemiyet ve sanat dünyasından pek çok ismi ağırladı.

Azerbaycan

Azerbaycan mutfağının yetenekli şefi

Meslek hayatına Hyatt Regency Bakü’de başlayan genç ve yetenekli şef Nuriyev, gelen bir teklif üzerine 2015 yılında Türkiye’de kariyerine devam etti. Japon, İtalyan ve Fransız gibi uluslararası mutfaklarda da deneyimli Nuriyev, geleneksel Azerbaycan mutfağının modern dokunuşlarla sunuyor. 

Gösterilen ilgiden büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Şef Ramin Nuriyev, bu özel günü onurlandırdığı ve bu konuda öncülük ederek ilk defa böyle bir etkinliğe imza attığı için Grand Hyatt İstanbul’a da teşekkür etti. 

Grand Hyatt Istanbul 

Grand Hyatt Istanbul, iki kıtayı birleştiren metropolün merkezinde, heyecan verici şehir yaşamı ile doğaya kaçışı bir arada sunuyor. Çağdaş tasarımı ile şık ve konforlu 360 odaya sahip olan Grand Hyatt Istanbul, Akdeniz ve Türk mutfağının en güzel örneklerini sunduğu 34 Restoran’ı, kış aylarında hizmet veren Library Bar’ı ve yaz aylarında havuz başında hizmet veren Gazebo Bar’ı ile otel içerisinde misafirlerinin keyifli vakit geçirebileceği alanlar sunuyor. Açık havuzu ve gizli bahçesi ile şehrin içinde resort havası veren otel, 19 toplantı odası ile konferanslar, iş toplantıları, özel etkinlikler ve gala yemeklerine de ev sahipliği yapıyor. Ayrıntılı bilgi için www.grandhyattistanbul.com

Azerbaycan

Latest Posts

POPULER

BÜLTEN ABONELİK

Ücretsiz bülten üyeliği için mail adresinizle üye olabilirsiniz.