No menu items!
No menu items!

Latest Posts

Yerli uçak koltuğu üreticisi TSI Seats’in, AnadoluJet için ürettiği ekonomi sınıfı uçak koltukları hizmete sunuldu.

Yerli uçak koltuğu üreticisi TSI Seats’in, AnadoluJet için ürettiği ekonomi sınıfı uçak koltukları hizmete sunuldu.

Türk uçak koltuk üreticisi TSI Seats, 2008 yılında “Uçmayan Kalmasın” hedefiyle kurulan Türk Hava Yolları (THY) markası AnadoluJet’e ilk teslimatlarını gerçekleştirdi.

AnadoluJet’in filosuna kattığı 17 adet B737-800 tipi uçak için yapılan anlaşma neticesinde TSI Uçak Koltuk Üretim A.Ş. tarafından üretilen yerli ve milli Elesa S model ekonomi sınıf koltuklar kullanılacak. TSI Seats’ın hava yolu şirketleri için büyük önem arz eden yakıt tasarrufunu göz önünde bulundurarak tasarladığı Elesa S model ekonomi sınıfı koltuklar hafiflikleri ile öne çıkıyor. Halihazırda 5 adedi teslim edilen ve kademeli olarak uçuşlara başlayan proje kapsamında kalan teslimatların 2021’in ikinci çeyreğinin başında tamamlanması planlanıyor.

Türk Hava Yolları ve Kibar Holding’in ortak iştiraki olan TSI Uçak Koltuk Üretim A.Ş.; Kasım 2019 tarihinde A320, A330 ve A350 tipi uçaklar için imzalanan Airbus BFE sözleşmesiyle Ocak 2020 Airbus Kataloğu’nda Epianka ve Skysofa model ekonomi sınıfı koltukları ile PFP kategorisinde yer almaya başlamıştır. TSI; 2020 yılında başta Airbus A321 ve Boeing B787 projeleri olmak üzere 23 adet uçak için koltuk teslimi gerçekleştirmiştir.

2021 yılı için öncelikli hedefi yeni koltuk tasarımları için pazardaki ihtiyaçlara yönelik inovatif ve efektif çözümler sunmak olan TSI Seats; her geçen gün gelişen kadrosu ile tasarım, mühendislik, üretim ve AR-GE faaliyetlerini başarı ile sürdürüyor.

WhatsApp Image 2021 04 10 at 13.57.22

Latest Posts

POPULER