Hava Kargo Hakkında Herşey
Hava KargoKargoManşet

Virgin Atlantic Cargo Yeni GSA’i Leisure Kargo’yu Duyurdu

84 / 100

Virgin Atlantic Cargo Yeni GSA’i Leisure Kargo’yu Duyurdu

Virgin Atlantic Cargo sosyal medya hesabından yeni GSA ‘i Leisure Kargo‘nun duyurusunu şöyle yaptı;

virgin atlantic cargo

Leisure Kargo’nun 1 Eylül’den itibaren Türkiye’deki yeni GSA’mız olduğunu teyit etmekten mutluluk duyuyoruz.

Temsil, başlangıçta Türkiye’deki dört çıkış noktasından yapılan ihracatı kapsayacaktır; İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya. Bölgedeki interline ortaklarımızla birlikte çalışarak Virgin müşterilerine bir dizi önemli istasyon aracılığıyla tam uçuş ağımıza erişim sunacağız.

Virgin Atlantic Kargo Satış Müdürü Steve Buckerfield şunları söyledi: “Leisure Kargo ile bu yeni ilişkiyi başlatmaktan ve Türkiye’deki Virgin Atlantic Kargo temsilciliğini yeniden kurmaktan heyecan duyuyoruz. Bu çok önemli bir kargo ihracat pazarı, burada yeni müşteri ilişkileri kurmayı ve ağımızı Virgin hizmetini seveceğinden emin olduğum Türk ihracatçılarına açmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Leisure Kargo Genel Müdürü ZEKI GÜLER şunları ekledi: “ Virgin Atlantic Cargo’yu Türkiye’de ağırlamaktan heyecan duyuyoruz! MERHABA. Virgin Atlantic Cargo Genel Satış Acentesi olarak atanmaktan onurluyuz. Bu işbirliği, değerli müşterilerimize Virgin Atlantic Kargo’nun mükemmel ağını keşfetmeleri için önemli ihracat fırsatları yaratacak, iddialı ekibimiz, olağanüstü bir müşteri deneyimi sunmak, yerel uzmanlığımızı kullanmak için dört gözle bekliyor – biz hazırız!”

virgin atlantic cargo

Zeynep Kali

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu