Turkish Cargo, hava kargo sektörünün nabzını tutan ve sektörün değerli paydaşları arasında fikir alişverişinin yapıldığı Cargo Talks isimli web seminerleri düzenliyor.

Giderek daha önemli hale gelen ve global anlamda istikrarlı bir büyüme gösteren hava kargo sektörünün bugününü ve geleceğini konu alan dijital etkinlikte, sektörün değerli paydaşlarını bir araya getiriyor.

Sektör uzmanlarını dinlemek, sektör ile ilgili gelişmeleri öğrenmek ve onlarla etkileşim kurmak için değerli bir platform olan web seminere katılarak sektörün güncel durumu, geleceği ve dijital süreçler hakkında bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı ve THY Genel Müdür (Kargo) Yardımcısı Turhan Özen’in açılış konuşmalarıyla başlayacak Cargo Talks by Turkish Cargo adlı webinarda sektörün geleceğine dair değerlendirmeler yapılacak.


Global sektörün temsilcileri ile üst düzeyde gerçekleşecek konferans sayesinde hem mükemmel bir ağ oluşturma fırsatı bulacak hem de çok önemli konuların tartışılacağı paneller sayesinde adeta bir eğitim alacaksınız.

Ücretsiz ve herkese açık olacak şekilde gerçekleşecek webinar için http://cargotalksbyturkishcargo.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

cargo talks

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here