Hava Kargo Hakkında Herşey
HavacılıkHavayoluTHY Haberleri

Türk Hava Yolları, Üçüncü Kez “World Class” Ödülüne Layık Görüldü

85 / 100

Türk Hava Yolları, Üçüncü Kez “World Class” Ödülüne Layık Görüldü

 

Türkiye’nin en değerli markası Türk Hava Yolları, havacılık sektörünün önde gelen organizasyonlarından APEX (Airline Passenger Experience Association) tarafından üçüncü kez ‘World Class’ ödülüne layık görüldü.

 

APEX/IFSA Global Expo kapsamında, Kaliforniya’da düzenlenen özel etkinlikte Türk Hava Yolları, ‘World Class’ kategorisinde ödül kazanarak, küresel ölçekte misafir deneyimi ve hizmet kalitesindeki liderliğini bir kez daha gözler önüne serdi.

Türk Hava Yolları, Üçüncü Kez "World Class" Ödülüne Layık Görüldü 21 Temmuz 2024

Türk Hava Yolları adına ödülü alan Türk Hava Yolları Genel Müdür (Pazarlama& Satış) Yardımcısı Ahmet Olmuştur;APEX World Class Ödülü’nü almak, tüm ekip arkadaşlarımızın göstermiş olduğu özverinin bir sonucudur. Misafirlerimizin ihtiyaçlarını karşılama noktasında sunduğumuz ergonomik koltuklar, kişisel hizmet ve eşsiz ikramlar, uçuş deneyimini benzersiz kılma çalışmalarımızın bir parçasıdır. Bu ödül, stratejilerimizin ve çabalarımızın ne kadar doğru olduğunu gösteriyor ve bizi gelecek hedeflerimize yönelik iyileştirmeler için motive ediyor.” dedi.

Türk Hava Yolları, Üçüncü Kez "World Class" Ödülüne Layık Görüldü 21 Temmuz 2024

APEX CEO’su Dr. Joe Leader; ‘Türk Hava Yolları, mükemmelliğin bir örneği olarak beş yıldızlı havayolları arasında başarısını sürdürerek, kazananlar arasında yer aldı. Türk Hava Yolları uçuşlarının her biri, lüksü ve yeniliği simgeliyor. Uçan şeflerin dokunuşu ile her öğün, eşsiz bir mutfak yolculuğuna dönüşüyor. Türk Hava Yolları’nı APEX World Class ödülü alması sebebiyle tebrik ediyorum.’’ dedi.

 

Bayrak taşıyıcı, APEX’in sağlık güvenliği (safety- well being), sürdürülebilirlik (sustainability) ve misafir deneyimi (service- guest experience) kriterlerini dikkate alarak ödüllendirdiği sayılı havayolu şirketi arasında yer alıyor. Havacılık sektörü profesyonelleri tarafından yapılan kapsamlı denetimler, Türk Hava Yolları’nın bu alanda global standartlara ulaştığını da kanıtlıyor.

 

Ayrıca APEX ‘World Class’ ödülü, Türk Hava Yolları’nın yolcu deneyimini sürekli olarak yükseltme ve hizmet kalitesini en üst düzeyde tutma taahhüdünü de bir kez daha teyit ediyor.

Türk Hava Yolları, Üçüncü Kez "World Class" Ödülüne Layık Görüldü 21 Temmuz 2024

 

Türk Hava Yolları Hakkında:

1933 yılında 5 uçaktan oluşan mütevazı bir filo ile kurulan Star İttifakı üyesi Türk Hava Yolları, bugün 429 (yolcu ve kargo) uçaklık filosu ile 291 uluslararası, 53 yurtiçi olmak üzere dünyada 129 ülke ve 344 noktaya uçmaktadır. Türk Hava Yolları ile ilgili daha geniş bilgiye web adresinden veya Facebook, Twitter, Youtube, Linkedin ve Instagram sosyal medya hesapları üzerinden ulaşılabilir.

 

Star İttifakı Hakkında:

Türk Hava Yolları, ilk küresel havayolu ittifakı olarak 1997 yılında kurulan ve uluslararası ölçekte seyahat edenler için dünya genelinde benzersiz bir ulaşım hizmeti sağlayan Star İttifakı (Star Alliance)’na üye havayolu şirketidir. Kuruluşundan bu yana sürdürdüğü yolculuğunda İttifak, müşteri deneyimini iyileştirmeye odaklanarak en geniş ve en kapsamlı havayolu ağını sunmaktadır. Star İttifakı’na üye havayolu şirketleri;

Aegean Airlines, Air Canada, Air China, Air India, Air New Zealand, ANA, Asiana Airlines, Austrian, Avianca, Brussels Airlines, Copa Airlines, Croatia Airlines, EGYPTAIR, Ethiopian Airlines, EVA Air, LOT Polish Airlines, Lufthansa, Scandinavian Airlines, Shenzhen Airlines, Singapore Airlines, South African Airways, SWISS, TAP Air Portugal, THAI, Türk Hava Yolları ve United’dır. Star İttifakı hâlihazırda, 184 ülkedeki yaklaşık 1.200 havalimanına 10.000’den fazla günlük uçuş sunmaktadır.

Zeynep Kali

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu