Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Havacılık

Türk Hava Yolları, PAL ile ilişkilerini güçlendirmeyi planlıyor

70 / 100

Türk Hava Yolları, PAL ile ilişkilerini güçlendirmeyi planlıyor

TÜRKİYE’nin ulusal bayrak taşıyıcısı Türk Hava Yolları, seyahat sektöründeki toparlanma göz önüne alındığında Filipin Havayolları (PAL) ile işbirliğini güçlendirmek istiyor.

Türk Hava Yolları, PAL ile ilişkilerini güçlendirmeyi planlıyor 2 Nisan 2023Türk Hava Yolları Başkanı Ahmet Bolat Salı günü medyaya yaptığı açıklamada, havacılığın ekseni Asya bölgesine kayarken hem uçuş frekanslarını hem de destinasyon sayısını artırmak istediğini söyledi.

Türk Hava Yolları ve Filipin Hava Yolları, sekiz yıldır kod paylaşımlı ortaklar.

Bolat, “Dolayısıyla tüm ağımız onlara açık. Onları İstanbul’a davet etmek istiyoruz. Ne gerekiyorsa veya gerekliyse, İstanbul’a uçmanın karlı olması için hizmetleri vermeye hazırız.”

Çarşamba günü, PAL Başkan Yardımcısı Christoph Gaertner, havayolunun diğer havayollarıyla ortak uçuş anlaşmalarına ilişkin tüm seçenekleri değerlendirdiğini söyledi.

Gaertner, “Kod paylaşımı anlaşması, ağımızı genişletmenin ve uçağımızı konuşlandırmanın yanı sıra bizim için finansal olarak sürdürülebilir olmanın çok verimli bir yolu. kısa bir süre önce Emirates ile bir ortaklığı duyurduk… Buna ek olarak, Güneydoğu Asya’daki bazı büyük taşıyıcılarla yapılan çalışmalarda başka ortaklıklar da var. Gelirlerse onları birbirine bağlayabiliriz.” dedi

“Orta ve uzun vadede misyonumuz, dünya üzerinde uçtuğumuz her büyük bölgede ortaklara sahip olmaktır. Buna Kuzey Amerika, Avustralya dahildir… ve ayrıca Orta Doğu ve Avrupa da ve bu bizim önceliklerimiz arasında yüksek olan bir şey.”

Türk Hava Yolları, PAL ile ilişkilerini güçlendirmeyi planlıyor 2 Nisan 2023

Türk Hava Yolları, 2021’deki 1,4 milyar dolardan 2022 net gelirini 2,7 milyar dolara yükseltti. Gelirler, bir önceki yılki 10.69 milyar$’dan 18.43 milyar$’a yükseldi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu