Latest Posts

Türk Hava Yolları, Corporate Club programı ile Business Traveler okuyucuları tarafından  “En İyi Onur Ödülü”ne layık görüldü

82 / 100

Türk Hava Yolları, Corporate Club programı ile Business Traveler okuyucuları tarafından  “En İyi Onur Ödülü”ne layık görüldü

Business Traveler okuyucuları Türk Hava Yolları’nın “Corporate Club” programını En İyi Kurumsal Havayolu Programı seçti.

Dünyanın en çok ülkesine uçan havayolu Türk Hava Yolları Corporate Club programı ile dört ayrı kıtada 14 farklı bölgede yayın yapan Business Traveler dergisi okuyucuları tarafından ‘Best in Business Travel’ ödüllerinde ‘En İyi Kurumsal Havayolu Programı’ ödülüne layık görüldü.

Business Traveller Magazine tarafından her yıl düzenlenen ‘Best in Business Travel’ ödül programı, ‘Best in Business Travel’ anketinde dergi okuyucularının oylarıyla belirleniyor. Bu yıl 33. kez düzenlenen ödül töreninde; en iyi havayolları, oteller ve araç kiralama şirketleri dahil olmak üzere seyahat endüstrisinin en iyilerinin yanı sıra havalimanları, kurumsal programlar, golf tatil köyleri ve yolcu gemileri gibi kategoriler bulunuyor.

türk hava yolları

Ödüle ilişkin Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı, “Business Traveler okuyucu anketinde dünyanın en iyi seyahat sağlayıcıları arasında yer almak bizim için bir tesadüf değil. Corporate Club programımız ile misafirlerimize iş seyahatlerinde en iyi olanaklar, dünyaca ünlü Türk misafirperverliği ve birinci sınıf hizmetler sunuyor, ürünümüzü sürekli geliştiriyoruz. Türk Hava Yolları, güçlü uçuş ağı ve eşsiz hizmetleri ile dünyanın en iyileri arasında olmaya devam edecek.” dedi.

Turkish Airlines Corporate Club kurumsal müşterilerine Türk misafirperverliğini en üst seviyede yaşatırken sadakat programı ile çeşitli avantajlar sunuyor. Misafirleri için zamanın en önemli faktör olduğunun farkında olan Turkish Airlines Corporate Club bilet satın alımında maksimum esneklik, İstanbul Havalimanı’nın özel yolcu salonlarının kullanımı ve ekstra bagaj hakkı gibi uçuş öncesi avantajlar sağlıyor. Program üyeleri Business Class yolcuları için yatak halini alabilen koltuklar ile rahat bir yolculuk geçirebilirken ücretsiz Wi-Fi hizmetinin yanında Uçan Şeflerin eşliğinde ödüllü ikram hizmetlerinden de faydalanabiliyor.

Türk Hava Yolları Hakkında:

1933 yılında 5 uçaktan oluşan mütevazı bir filo ile kurulan Star İttifakı üyesi Türk Hava Yolları, bugün 370 (yolcu ve kargo) uçaklık filosu ile 276 uluslararası, 50 yurtiçi olmak üzere dünyada 326 noktaya uçan, 4 yıldızlı havayolu şirketidir. Türk Hava Yolları ile ilgili daha geniş bilgiye www.turkishairlines.com web adresinden veya Facebook, Twitter, Youtube, Linkedin ve Instagram hesapları üzerinden ulaşılabilir.

Star İttifakı Hakkında:

Türk Hava Yolları, ilk küresel havayolu ittifakı olarak 1997 yılında kurulan ve uluslararası ölçekte seyahat edenler için dünya genelinde ulaşım, tanınırlık ve benzersiz hizmet sunan Star İttifakı (Star Alliance)’na üye havayolu şirketidir. Air Transport World tarafından “Market Leadership Award” ve Business Traveller Magazine ile Skytrax tarafından “Best Airline Alliance“ ödülleri gibi çok sayıda ödüle lâyık görülen Star İttifakı’na üye havayolu şirketleri; Adria Airways, Aegean Airlines, Air Canada, Air China, Air India, Air New Zealand, ANA, Asiana Airlines, Austrian, Avianca, Avianca Brasil, Brussels Airlines, Copa Airlines, Croatia Airlines, EGYPTAIR, Ethiopian Airlines, EVA Air, LOT Polish Airlines, Lufthansa, Scandinavian Airlines, Shenzhen Airlines, Singapore Airlines, South African Airways, SWISS, TAP Air Portugal, THAI, Turkish Airlines ve United’dır. Star İttifakı hâlihazırda, 193 ülkedeki 1.317 havalimanına 18.800’den fazla günlük uçuş sağlamaktadır. Bununla birlikte, Star Alliance Bağlantı Ortağı (Connecting Partner) Juneyao Airlines tarafından da yine bu kapsamda bağlantılı uçuşlar sunulmaktadır.

türk hava yolları

Latest Posts

POPULER