Latest Posts

THY GANA UÇUŞLARI BAŞLADI

THY Eylül ayı boyunca haftada dört gün İstanbul Havalimanı’ndan Gana Akra’ya uçuş düzenleyecek.

Turkish Cargo halihazırda İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Gana Akra’ya kargo uçuşları düzenlemekte.

Gana, 22 Mart’tan sonra kapattığı havalimanlarını nihayet 1 Eylül itibariyle yeniden açtı. 1 Eylül’den itibaren zorunlu olmayan seyahatler için de izin verildi.

Başkan Akufo-Addo, hava sınırlarının 1 Eylül’de yeniden açıldığını ancak kara ve deniz sınırlarının bir sonraki duyuruya kadar kapalı kalacağını açıkladı.

Tüm yolcular, kalkıştan en geç 72 saat önce çıkış ülkesinde yapılan negatif PCR testinin sonuçlarını ibraz etmeleri gerekiyor.

Varışta da başka bir zorunlu test, havaalanında yapılacaktır. Bu testin 150 ABD dolarına kadar mal olabileceğini ve yaklaşık 30 dakika içinde sonuç alınacağı bildirildi.

Karantina Gerekli Değildir.

Yanlarında negatif PCR testi getiren ve varışta başka bir teste giren yolcuların (bu testin de negatif olması şartıyla) karantinaya alınmayacaktır.

Diğer giriş gereksinimleri
Yolcular, ayrılmadan önce çevrimiçi bir Sağlık Beyanı Formu dolduracaklar. Tüm yolcuların, gelen uçuşta ve havalimanında maske takma zorunluluğu var. Tüm gelen yolculara ateş ölçümü yapılacak. Gana’ya gelen tüm ziyaretçilerin covid’i kapsayan seyahat sigortası tavsiye edilmektedir.

Gana’ya Devam Eden Uçuşlar
ACC havalimanının yeniden açılmasının duyurulmasından sonra, birçok havayolu tarifeli uçuşları yeniden başlatmaya başladı. İşte yeniden başlayan bazı direkt uçuşlar:

Delta New York uçuşları yeniden başlıyor
British Airways Londra yeniden başlıyor
Air France Paris uçuşları,yeniden başlıyor
Brüksel’den Brüksel Havayolları, yeniden başlıyor
Royal Air Maroc Kazablanka, yeniden başlıyor
Etiyopya Havayolları Addis Ababa uçuşları, yeniden başlatıldı
Portekiz Havayolları yeniden başladı.
Kenya Havayolları Nairobi uçuşlarıyeniden başlatıldı
MEA’da Beyrut uçuşlarına, devam ediyor

thy iga 111

Latest Posts

POPULER