Latest Posts

Soçi ve Moskova Uçak Kargo

82 / 100

Soçi ve Moskova Uçak Kargo

Adriyatik Kargo ekibi Soçi ve Moskova’ya uçak kargo kabulü gerçekleştirecek.

Bildiğiniz gibi Rusya’ya uçak kargo kabul eden tek havayolu Türk Hava Yolları. THY Rusya kargo kısıtlamaları sebebiyle her kargoyu da taşımıyor.

Soçi ve aktarmalı Moskova uçak kargo seçenekleri ihtiyaç sahiplerine seçenek olacaktır.

Uçak kapasitesi sebebiyle sınırlı kargo kabulü yapılacaktır.

Aeroflot Havayollari ( Pulkova )    07.04.2022  tarihi itibari ile İstanbul  – Sochi   tarifeli  seferlerine  başlıyacaktır.

İlgili uçusların alım kapasitelerini dikkate alarak öncelikle AER  ve SVO1 ( IST-AER-SVO1 İç hat geçiş musaadeli )  taşımaları kabul etmeye başlıyacak.

Diğer Rusya içi hatlarına daha sonra taleplere göre fiyat verebilecegiz. 

Bu iki hat için  kullanabileceğiniz navlun bilgileri için bizimle temasa geçebilirsiniz.

  1. Rezervasyon  Taleplerinizi  ekli talep formunu ( tam ve eksiksiz olarak doldurulmasi gerekmektedir )   ile yapmanız gerekmektedir.
  2. Tarafınıza verilecek rezervasyon  onayı akabinde  ambar girişi sonrasında   awb  kopyasını  ivedilikle paylaşmanız gerekmektedir.
  3. İç hat geçiş müsaadeli taşımalar  için  , fatura , çeki listesi  , alıcı yetkili kişi  e-mail  , awb draftı   paylaşmanız gerekmektedir.
VARIŞKOD.
SOCHI AER
MOSCOWSVO1

Not  :  SVO1   iç hat geçiş musaadesi için  fatura  , çeki listesi  , verilen rezervasyona göre awb draftı ve alıcı yetkili kişi ve e-mail adresi  iletmeniz gerekmektedir. Müsaade 48 saat içersinde cevabı gelecek olup buna göre vermiş olduğumuz onaya istinaden taşıma için sizlere bilgi verilecektir.

OriginDestCarrFlight#TimeArr.TimeA/C
ISTAERFV673202550435SU9
ISTAERFV673012151410SU9
ISTAERFV677220552235SU9

Yukleme Tipi      :   Bulk

Max Ebat    :  100 x 80 x 70  cm

Max Parca  :    80.00 kg

Kapasite     :    900  kg    5 m3  

Antrepo      :    HAVAS  

moskova uçak kargo

Adriyatik Taşımacılık Dış Tic Ltd Şti. Hakkında

TURİZM

1996 yılında, Türk, Rus ve Ukrayna’lı turizm acentalarına tatil, incentive, alışveriş, iş gezisi ve bayi toplantısı alternatifleri üretmek üzere kurulan Adriyatik, bir tur operatörlüğü şirketidir. Şirket; Türkiye’de 20, Rusya, Ukrayna, Beyaz Rusya, Moldova ve Orta Asya genelinde ise yaklaşık 150 destinasyonu kapsayan yüzlerce tur paketi üretmektedir.

Adriyatik’in yurt içinde ve dışında 600’ün üzerinde otel , birçok havayolu ve otobüs şirketiyle çok özel anlaşmaları bulunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışı turlarından kültür turlarına, mavi yolculuktan kayak paketlerine, gençlere yönelik programlardan kurumsal hizmetlere kadar uzanan seyahat ürünleri ile turizm sektörünün Rusya, Ukrayna ve Beyaz Rusya pazarlarında en yüksek iş hacmi ve ürün çeşitliliğine sahip lider tur operatörüdür.

HAVACILIK VE CHARTER UÇUŞLAR

Moskova – İstanbul hattında kendi opere ettiği charter uçuşlar ile haftanın hergünü hatta bazı günler 5 uçuşa kadar çıkan kapasitesi ile  hattında en çok uçan tur operatörü bayrağını 1996 yılından beri gurur ile taşımaktadır. Bu uçuşların taşıdığı yabancı alışveriş gruplarının Türkiye ekonomisi ve üretimine getirdiği faydalar her geçen gün artarak devam etmektedir. Yurtdışında çalışmaları olan inşaat şirketlerine, turizm şirketlerine ve alanında başarılı pek çok şirkete Rusya ve Ukrayna hattı başta olmak üzere charter uçuş organizelerinde itina ile çalışmalarına devam etmektedir ve sektördeki güvenilir isminin altını her geçen gün daha kalın çizgilerle çizmektedir.

HAVALİMANI YER HİZMETLERİ


Kendi profesyonel ve oturmuş kadrosu ile 1996 yılından bu yana Türkiye temsilcisi olduğu 50 den fazla uluslararası havayolunun başta İstanbul ve Antalya olmak üzere tüm Türkiye havalimanlarındaki yer hizmetlerini vermektedir.1995 yılında trend kazanan ve halen günümüzde ülkemize en çok charter uçuşların gerçekleştiği Rusya ve Ukrayna bölgelerinden Antalya havalimanı başta olmak üzere tüm turistik bölgelerimizdeki havalimanlarına yer hizmetleri verilmektedir. Adriyatik,Türk turizminin bu büyük başarısının içerisinde bulunmaktan taşıyıcı şirket ve servis lideri olarak büyük onur ve şeref duymaktadır.

BİLETÇİLİK VE HAVA YOLU TEMSİLCİLİKLERİ

Adriyatik,Türkiye temsilcisi olduğu 50 den fazla uluslararası havayolu ve bu havayollarının uçtuğu 150 destinasyonda Moskova hattında olduğu gibi Türk havacılık sektörünün Rusya, Ukrayna ve Beyaz Rusya destinasyonlarında da en yüksek müşteri ve biletleme hacmine sahip lider tur operatörüdür.Uluslararası tüm uçuşların biletlerinin düzenleme hakkına sahip IATA üyesi Adriyatik Turizm  dünyanın her noktasına da uçuş imkanı sağlamaktadır.

1996 yılından bu yana girdiği tüm işlerde LİDER olan ve EN GÜVENİLİR PARTNER özelliği ile gönüllerde yer edinen Adriyatik,herzaman sizin yaninizda olacaktir. “SİZ İSTEYİN BİZ YAPALIM”

moskova uçak kargo

Moskova uçak kargo Moskova uçak kargo

Latest Posts

POPULER