Latest Posts

Singapur Havayolları Delhi’ye Airbus A380 Servisini Nisan Ayında Başlatıyor

80 / 100

Singapur Havayolları Delhi’ye Airbus A380 Servisini Nisan Ayında Başlatıyor


Singapur Havayolları iki yıl aradan sonra A380’i Delhi’ye tekrar getiriyor. Mayıs ayında planlanan sefer, Nisan ayına çekildi.

delhi

Singapur Havayolları Delhi‘ye zaten A380 kullanacaktı. Ancak Mayıs ayında yeniden başlaması beklenirken, şimdi 16 Nisan’dan itibaren günde 1 kez A380 işletilecek. Hindistan, uygun şartlardaki yolcuların varışta karantinaya alınmasının gerekmediği, Singapur’un Aşılı Seyahat Hattının bir parçası.

delhi

Gelişme, Singapur Havayolları’nın 14 Mart’ta Mumbai’ye çift katlı quad jet‘i yeniden sunmasından bir hafta sonra geldi. Ertesi gün, Emirates, Dubai ve Mumbai arasında A380 hizmetine yeniden başladı. Hindistan’a, Nisan ortasından itibaren günde 3 kez A380 uçuşu gerçekleştirecek. Bu bir rekor değil, ancak 2019’da mevcut olandan da çok uzak değil.

delhi


Singapur Havayolları’nın A380’leri Delhi’ye


16 Nisan’da Singapur’dan Delhi’ye, yine A380’i gidecek. Singapur Havayolları, bu tipin üç farklı konfigürasyonuna sahip. Taşıyıcının rezervasyon sistemine göre Delhi, 471 koltuklu versiyonunu görecek. Uçakta altı süit, business sınıfında 78 koltuk, premium ekonomide 44 ve ekonomide 343 koltuk bulunuyor. Yenilenmiş A380’lerinin kullanılıp kullanılmayacağı belli değil.

İçerik:simpleflying

telegram aero
https://t.me/aeroportist

Latest Posts

POPULER