Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
HavacılıkHavayoluManşetSingapore Airlines haberleri

SİNGAPUR HAVA YOLLARI TÜM BUSINESS CLASS VE PPS CLUB YOLCULARINA SINIRSIZ VE ÜCRETSİZ UÇAK İÇİ WiFi SUNUYOR

83 / 100

SİNGAPUR HAVA YOLLARI TÜM BUSINESS CLASS VE PPS CLUB YOLCULARINA SINIRSIZ VE ÜCRETSİZ UÇAK İÇİ WiFi SUNUYOR

 

Premium Economy Class ve Economy Class’taki tüm KrisFlyer üyeleri de artık sırasıyla üç saatlik ve iki saatlik ücretsiz Wi-Fi planlarının keyfini çıkarıyor

  • Tüm yolcuların kullanımına tamamen yeni ve cazip fiyatlı Wi-Fi paketleri sunuluyor.

 

Singapur Hava Yolları (SIA), tüm Business Class yolcularının yanı sıra PPS Club üyeleri ve PPS Club ek kart sahipleri için ücretsiz ve sınırsız uçak içi Wi-Fi hizmetini kullanıma sundu. Ayrıca, KrisFlyer üyeleri artık Premium Economy Class’ta seyahat ederken üç saatlik ücretsiz Wi-Fi planlarından ve Economy Class’ta seyahat ederken iki saatlik ücretsiz Wi-Fi planlarından yararlanabilecek.

 

KrisFlyer üyesi olmayan yolcular ve ücretsiz paketlerini tüketmiş olabilecek üyeler, Singapur Hava Yolları’nın yeni ve cazip fiyatlı Wi-Fi planlarından yararlanabilir. Bunlar, bir saat için 3,99 ABD Doları, üç saat için 8,99 ABD Doları ve tüm uçuş için 15,99 ABD Doları arasında değişmektedir[1].

 

Bu geliştirmeler, Suites ve First Class yolcularının da ücretsiz sınırsız Wi-Fi erişiminden yararlanmasıyla, Singapur Hava Yolları uçuşlarında uçak içi müşteri deneyimini daha da yükseltiyor.

 

singapur

 

Sonuç olarak Singapur Hava Yolları, Suites, First Class ve Business Class yolcuları ile PPS Club üyeleri için seferlerinde[2]  ücretsiz sınırsız Wi-Fi sunan ilk hava yollarından biri oldu.

 

Daha önce, Business Class yolcuları ve PPS Club üyeleri, uçuş sırasında 100 MB’lık ücretsiz Wi-Fi erişiminden yararlanıyordu. Premium Economy Class ve Economy Class’ta seyahat eden KrisFlyer üyelerine, yalnızca metin mesajlaşma hizmetleri için optimize edilmiş iki saatlik ücretsiz uçak içi Wi-Fi planı sunuluyordu.

 

Singapur Hava Yolları Müşteri Deneyimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Bay Yeoh Phee Teik şunları söyledi: “Havada 15.000 fit yükseklikte bile bağlantıda kalmak, seyahat deneyiminin önemli bir parçası haline geldi. Gelişmiş Wi-Fi planlarımızla, Singapur Hava Yolları yolcuları sevdikleriyle iletişim halinde kalabilir, sosyal medya kanallarında fotoğraf ve videolar yayınlayabilir veya en son haberlerden haberdar olabilir. Bu değişiklikler, yolcularımızın geri bildirimleri ışığında Singapur Hava Yolları’nın seyahat deneyimini geliştirmek ve lider konumunu sürdürmek için yaptığı sürekli yatırımın bir parçasıdır.”

singapur

Daha fazla uçak içi Wi-Fi teklifleri hakkında bilgi için lütfen Ek A’ya bakın.

[1] Fiyatlar geçerli piyasa döviz kuruna ve ilgili bankanın para birimi dönüştürme ücretlerine tabidir.

[2] Singapur Hava Yolları’nın Airbus A380, Airbus A350, Boeing 777-300ER, Boeing 787-10 ve Boeing 737-8 ile gerçekleştirilen seferlerinde Wi-Fi hizmetleri mevcuttur. Yalnızca Singapur Hava Yolları’nın Wi-Fi özelliği olmayan 7 adet Boeing 737-800NG’si ile gerçekleştirilen seferlerde bu teklif kullanılamaz.

 

Ücretsiz Uçak İçi Wi-Fi Paketleri

 

  PPS Club Üyeleri ve Ek Kart Sahipleri KrisFlyer Üyeleri KrisFlyer Üyesi Olmayanlar
Suites ve
First Class
Sınırsız Wi-Fi
Business Class Sınırsız Wi-Fi
Premium Economy Class Sınırsız Wi-Fi 3 saat Wi-Fi  

Üye olmayanların uçak içi ücretsiz WiFi haklarından faydalanabilmek için KrisFlyer üyesi olması önerilir.

Economy Class 2 saat Wi-Fi

 

 

Geliştirilmiş Uçak İçi Wi-Fi Paket Ücretleri

 

Wi-Fi Planı Fiyat (USD)
1 saat 3.99$
3 saat 8.99$
Uçuş boyu 15.99$

 

 

 

 

Zeynep Kali

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu