Hava Kargo Hakkında Herşey
Havacılık

SİNGAPUR HAVA YOLLARI, 737-800 NG FAALİYETLERİNE PHUKET UÇUŞLARI İLE BAŞLAYACAK

Singapur Hava Yolları (SIA), 4 Mart 2021 tarihinden itibaren Phuket [1] uçuşlarında Boeing 737-800 NG uçağı kullanacak ve SilkAir’in, Singapur Hava Yolları ile entegrasyonunun bir parçası olarak SIA Group’un premium ağı genelinde müşterilere daha fazla ürün ve hizmet tutarlılığı sunacak.

Dokuz adet 737-800 NG, SIA filosuna katılırken daha fazla SilkAir rotası aşamalı olarak aktarılacaktır. Bu aynı zamanda, Mart 2021’de Brunei’den başlayarak SIA’nın mevcut uçuş ağı içindeki noktalara ulaşmasına izin verecektir [2]. SilkAir’in Singapur Hava Yolları’na tam entegrasyonunun 2021/22 mali yılında tamamlanması planlanıyor.

SIA 737-800 NG, 12 Business Class ve 150 Economy Class koltuğa sahip olacak. Müşteriler, SIA’nın bölgesel rotalardaki ödüllü uçak içi hizmetlerini deneyimlemek için dört gözle bekleyebilirler. Bu, Singapur Hava Yolları kabin ekibi tarafından sunulan birinci sınıf hizmeti, gelişmiş yiyecek ve içecek seçeneklerini ve web tabanlı bir platform aracılığıyla KrisWorld uçak içi eğlencesini içerir.

“SIA 737-800 NG’nin tanıtımı, bölgesel rotalarımızdaki müşteriler için daha rahat ve sorunsuz bir seyahat deneyimi sağlayacak. Singapur Hava Yolları CEO’su Goh Choon Phong, SilkAir’i SIA ile entegre etmek, aynı zamanda uçak dağılımında çevik ve esnek olmamızı sağlıyor, filo ve ağ büyüme stratejimizi destekliyor” dedi.

SİNGAPUR HAVA YOLLARI, 737-800 NG FAALİYETLERİNE PHUKET UÇUŞLARI İLE BAŞLAYACAK 20 Nisan 2024

Mehmet Kali

Hello everyone. My name is Mehmet Kali. In the industry, I am known as "Kali". I graduated from the first civil aviation training school in Turkey, which was known as the Civil Aviation School at the time and is now Eskişehir Technical University, in 1991. As I graduated from the Business Administration department, it was a bit challenging for me to integrate into the industry. I have worked for companies such as SultanAir, DHMI, Havaş, and Swissair, and currently, I provide services and consultancy in air cargo transportation. I have experience in dispatching, air traffic control, passenger services, and aircraft coordination. During my time at Swissair, I had the opportunity to experience aviation training in many countries. Since 2012, I have been focusing on air cargo transportation. For three years, I taught courses on air cargo at Nişantaşı University. I still hold valid IATA certifications related to both passenger and cargo operations. For over ten years, I have been managing aeroportist.com, a news website related to aviation, which initially started as a hobby. I enjoy building aviation networks and sharing knowledge. If there is anything I can contribute to, I am here. Best regards "kali"

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Başa dön tuşu