Latest Posts

Rhenus Lojistik Home Delivery hizmeti Türkiye’de

84 / 100

Rhenus Lojistik Home Delivery hizmeti Türkiye’de

Rhenus Türkiye, Ekim ayında Türkiye servis ağı için yeni ürünü olan ‘Rhenus Home Delivery’ tanıtımı için 2 fuar ve 1 ürün lansmanı yaparak lojistik sektöründe adından söz ettirdi. 23 Kasım  2022

5-9 Ekim 2022 tarihinde Kayseri de yapılan Anadolu Mobilya Fuarında hem imalatçı firmalar hem de ihracat yapan firmalar ile görüşme fırsatı bulan Rhenus Türkiye yetkilileri, fuar sonrasında KAYMOS ( Kayseri Mobilya Sanayicileri Derneği)  iş birliği ile Kayseri OSB içerisinde bulunan Ahi Evran Konferans Salonunda Rhenus Home Delivery CEO su Ronny Sassen, International Satış Direktörü Axel Mallon  ve Rhenus Türkiye Direktörü Korcan Tuğrul ile bölgedeki mobilya üreticileri ile görüşüp ürün lansmanı yaptılar.

rhenus lojistik
Rhenus Lojistik

Rhenus Türkiye Direktörü Korcan Tuğrul ; Rhenus Home Delivery olarak nihai amacimiz Kayserili mobilya ureticilerinin bu essiz urunlerini Avrupa’nin bir cok ulkesindeki son kullaniciya eksiksiz,hasarsiz sekilde ulastirmak.

Bu meşakkatli yolculuğun tüm lojistik adımlarını Rhenus Lojistik olarak karşılayabilir durumdayız. Uluslararası nakliyat, gümrükleme, depomuza ulaştıktan sonra nihai alıcının evine teslim ve kurulum, hatta gerektiğinde eski mobilyaların evden taşınmasına ve bertaraf edilmesine de yardımcı olabiliyoruz.

Mobilya sektorunun yasadigi zorluklarin farkinda olarak gelistirdigimiz bu urunun varolan ihracat hacmini de arttiracagini ongoruyoruz”

Rhenus Home Delivery ile ne tür bir hizmet veriliyor sorusuna cevap olarak,

Mobilya, elektrikli ev aletleri ve ev aksesuarları için online alışveriş eğiliminin başladığı son yıllarda Türkiye den, başta Almanya olmak üzere Avrupa’nın bir çok noktasına 50 den fazla son nokta deposu ile hacimli eşyalar taşınıp alıcıların istenilen kurulum noktasına ulaştırıp, esnek teslimat, ek montaj ve kurulum hizmetleriyle müşterilerine avantaj sağlamaktadır.

rhenus lojistik
Rhenus Lojistik

Rhenus Hakkında

Rhenus Group, tüm dünyayı kapsayan ticari operasyonları ve 7.0 milyar Euro tutarındaki yıllık cirosuyla önde gelen lojistik uzmanlarından biridir. 37,500 çalışanıyla 970 noktada hizmet veren şirket, tedarik zincirinin her safhasında yenilikçi çözümler geliştirmektedir. Bir aile şirketi olan Rhenus, depolama, gümrükleme veya katma değerli hizmetler gibi her alanda, faaliyetlerini, müşterilerinin ihtiyaçlarının her zaman ana odak noktası olduğu, farklı iş birimlerinde yürütmektedir.

Latest Posts

POPULER