Latest Posts

Online Turkish Cargo Fiyatlandırma ve Rezervasyon

75 / 100

Online Turkish Cargo Fiyatlandırma ve Rezervasyon

GERÇEK ZAMANLI TURKISH KARGO FİYATLANDIRMA VE REZERVASYON.

Turkish Cargo, Sosyal medya hesaplarında webcargo portalını tanıttı. Bu doğrultuda biz de Turkish Cargo online ebooking programını araştırdık ve sizlerle paylaştık.

Turkish Cargo ve diğer 30 havayolu için gerçek kapasite ve dakikalar içinde doğrudan rezervasyon için gerçek zamanlı hava kargo fiyatları sunuyor.

İnternetten uçak bileti almak çok kolay. Birkaç tıklama ile biletiniz gelen kutunuza gelir. Ancak, aynı şey uçakta yük gönderilerinin rezervasyonu söz konusu olduğunda, bu deneyim hiç de kolay değildir. Bir kargo gönderisi rezerve edebilmeniz için defalarca telefon görüşmesi ve yazışma yapmanız gerekebilir.

Freightos’tan WebCargo bunu değiştiriyor.

Yolcuların seyahat etmesi kadar kolay kargo rezervasyonu yapma imkanı veriyor.

Aramak, karşılaştırmak bu kadar kolay olabilir!

Dünya genelinde 90 ülkede 1.800’den fazla nakliye şirketi 370’den fazla havayolunda hava kargo ücret araması ve daha fazlası için Freightos WebCargo kullanıyor.

Kolaylaştırılmış rezervasyon, daha mutlu müşteriler ve artan satışlar demek.

Her şey Dijital Hava Kargo ile ilgili, Kargonun geleceği dijitalde.

Bu günlerde, daha fazla havayolu Dijital Hava Kargo‘yu benimserken, nakliyecilere anında kargo rezervasyonu yapmaları için dijital araçlar sunuyorlar.

Bu da zamandan ve paradan tasarruf demek. Ayrıca bu servis en yüksek müşteri hizmetleri standardını korurken daha hızlı, daha ucuz ve daha öngörülebilir hava kargo hizmetleri sunabilmek demek.

turkish cargo fiyatlandırma
turkish cargo fiyatlandırma

Latest Posts

POPULER