Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Havacılık

Oman Air kargo uçaklarına yatırım yapıyor

Oman Air kargo uçaklarına yatırım yapıyor

68 / 100

Oman Air kargo uçaklarına yatırım yapıyor

Yolcu havayolu şirketi Oman Air, ilk kargo uçağına yatırım yapmayı planladığını duyurdu.

Maskat Uluslararası Havalimanı merkezli taşıyıcı, yaptığı basın açıklamasında, “ilk kargo uçağını 2023’ün sonuna kadar” tanıtacağını söyledi, ancak ne tür uçağa yatırım yapacağını veya kargo uçağının getirilip getirilmeyeceğini veya kiralanacağını belirtmedi. .

Oman Air CEO’su Abdulaziz Al Raisi, havayolunun bu yıl yeni kargo noktaları da açacağını söyledi.

Havayolunun yıllık kargo çalıştayında yaptığı konuşmada şunları söyledi: “2023’te ivmeyi koruyoruz. Önümüzdeki aylarda, ilk kargo uçağımızı tanıtmayı dört gözle bekliyoruz ve ayrıca birkaç yeni pazara da giriş yapacağız. Bu, Umman’ın 2040 Vizyonu doğrultusunda küresel bir lojistik merkezi olarak Umman’ın potansiyelini ortaya çıkarmaya devam ederken, misafirlerimiz ve kargolar için heyecan verici yeni fırsatlar sunacak.”

Geçen yıl Oman Air’in kargo taşımacılığı, 2021’e kıyasla kargo hacimlerini %36 ve geliri %44 artırdı.

Ayrıca 2022’de Oman Air Cargo birkaç yeni destinasyon ekledi ve ‘Kabinde Kargo‘ hizmetini Avrupa, Uzak Doğu ve Hindistan Yarımadası’na tanıttı.

Ayrıca koltukları kaldırarak A330-300 yolcu uçağını modifiye ederek, kapasiteyi uçak başına 40 tona çıkarmasına izin verdi.

İlaç ve Taze Ürünler için IATA CEIV tarafından onaylanan havayolu şirketi , Maskat’taki merkezi aracılığıyla ekspres bağlantılarla daha kısa kabul ve aktarma süresi sağlamak için hizmetlerini geliştirdiğini söyledi.

Oman Air kargo uçaklarına yatırım yapıyor 2 Nisan 2023

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu