Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
KargoLufthansa Cargolufthansa haberleri

Lufthansa Kargo Uçuşları Başladı

77 / 100

Lufthansa Kargo Uçuşları Başladı

Lufthansa Kargo uçuşları başladı. Hava kargo sektörümüzü bir sevindiren gelişme oldu.

İhracat rekoru kırılan 2021 yılının ardından artan talebi karşılamada sıkıntııların yaşandığı dönemde gelen haber memnuniyet yarattı.

Pandemi sebebiyle daralan kapasite ve artan talep karşısında haftada beş İstanbul uçuşu olarak başlatılan Airbus A321 Freighter uçuşu markete heyecan getirdi.

Avrupa ve Amerika destinasyonları başta olmak üzere e-ticaret ve hava kargo pazarına yönelik olarak konulan seferlere ilgi büyük.

Üstte 14 pozisyon altta 10 pozisyon bulunan A321 kargo uçağının 28 ton kargo taşıma kapasitesi var. Main deck denilen üst kargo kompartmanında 208cm yüksekliğe kadar kargo alınabiliyor. Lower deck alt kargo bölümünde standart 10 plaet / konteyner pozisyonu mevcut yükselik 110 cm.

Dünyanın en büyük hava kargo firmalarından bir tanesi olan Lufthansa Cargo’nun hava kargo pazarımıza sunduğu kapasite ve alternatif servisler açısından ülke ihracatçısına katkı sağlayacağına eminim. Ülkemize ithalat yapan firmalarımız açısından da Amerika ve Avrupa çıkış noktalarından kargo uçağı servisi olması servis kalitesi ve hız anlamında avantaj yaratacaktır.

Luftansa cargo‘yu tebrik ediyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=1qkWEPJ9fw8
Lufthansa Kargo Uçuşları Başladı 29 Mart 2023

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu