Latest Posts

Loji Tv LİKYA YOLU YÜRÜYÜŞ PROJESİ İÇİN SPONSOR ARIYOR


Loji Tv “farklı bak farkı gör” hedefiyle çıktığı yolda, farkındalık adına yine bir ilke imza atıyor. Dünyanın en güzel manzaralarının bulunduğu, liman kentlerine ve lojistik merkezlerine tarih boyunca ev sahipliği yapmış, UNESCO tarafından dünya harikaları arasına dahil edilmiş antik şehirleriyle ünlü, lojistiğin beşiği, Osmanlı tarihinde de önemli rol oynamış bu uygarlığın, adını aldığı 500+ km lik “Likya Yolu”nu, SMA’lı çocuklarımızın, Engellenen Bireylerin ve Doğa & Çevre’nin sesi olmak adına sizlerin vereceği desteklerle yürümek ve gelecek nesillere bu eşsiz mirası birde Loji Tv gözüyle bırakmak istiyoruz.


Bu yürüyüş sırasında tarih ile lojistiği buluşturacak, lojistiğin tarihteki yerine antik liman ve kentlerden canlı yayınlar yaparak ışık tutuyor olacağız. Yürüyüşün son noktası olan Antalya’da dinlenebilmek için mola verecek, lojistik sektör
temsilcileri ve severleri ile bir araya geleceğiz.

Projemizi gerçekleştirebilmek için ihtiyaç duyulan ekipmanların (kamp ve yürüyüş malzemesi, çekim için gerekli ekipmanlar, yeme-içme, iletişim, ulaşım vb gibi) tedarikinde sponsor arayışımız bulunmaktadır. Tüm sponsorlarımızı; Loji Tv websayfamızın sponsorlar kısmında “Yürüyüş/Proje Sponsorlarımız” başlığı altında 2021 yıl sonuna kadar paylaşıyor olacağız.


Planlanan yürüyüş başlangıç tarihi: 04 Haziran 2021
Tahimini yürüyüş süresi: max 40 gün


NOT: Yürüyüş için ikinci hedef tarih olarak 2021 Eylül-Ekim ayları plana alınmıştır.
Sponsorluk Katılım Bedelleri şu şekildedir:
PLATİN Sponsor: 10.000 TL
ALTIN Sponsor: 7.000 TL
GÜMÜŞ Sponsor: 5.000 TL
BRONZ Sponsor: 3.000 TL
BİREYSEL Sponsorluk: 1.000 TL
Sizleri de sponsorlarımız arasında görmeyi arzu ediyor,
değerli ve olumlu dönüşlerinizi bekliyor olacağız.
En derin sevgi ve saygılarımızla.
LOJİ TV YÖNETİM KURULU

WhatsApp Image 2021 05 06 at 14.08.55

Latest Posts

POPULER

BÜLTEN ABONELİK

Ücretsiz bülten üyeliği için mail adresinizle üye olabilirsiniz.