Hava Kargo Hakkında Herşey
KargoHavacılık

LATAM Cargo’nun Türkiye Genel Kargo Satış Acentesi Belli Oldu

69 / 100

LATAM Cargo’nun Türkiye Genel Kargo Satış Acentesi Belli Oldu

ECS Group işritaki Globe Air Cargo Türkiye – LATAM Cargo’nun Türkiye Genel Kargo Satış Acentesi olarak atandı.

Güney Amerika ‘nın en büyük havayollarından LATAM Cargo – Türkiye ‘den offline olarak servis vermekte olup Istanbul, Izmir ve Ankara ‘dan kargo kabulüne başlamıştır.

LATAM Cargo’nun Türkiye Genel Kargo Satış Acentesi Belli Oldu 4 Ekim 2023

Farklı HUB ‘lar üzerinden, farklı bağlantı havayolları ile küçük kargolardan – kargo seferine uygun yüklere kadar geniş bir ürün yelpazesine hizmet vermektedir.

LATAM Cargo ‘nun geniş avrupa uçuş ağına havayolu partnerleri ile CDG, LHR, MXP ve MIA üzerinden bağlantı verilmektedir.

Dökme ve 160 cm yüksekliğe kadar olan paletli yüklerde, Mısır havayolları iş birliği ile günlük geniş gövde seferler ile CDG ve LHR üzerinden direk GRU ve diğer ağ bağlantıları ile hizmet verilmektedir.

160cm ‘yi geçen kargo uçağına uygun yüklerde, Mısır havayolları iş birliği ile MXP üzerinden kargo uçağı ile servis verilmektedir. AMS ve FRA kalkışlı VCP ve SCL varisli B767 Kargo uçaklarının yanısıra, EZE, BOG gibi bir çok noktaya servis verilmektedir.

Bunlara ek olarak, Türk Havayolları iş birliği ile MIA üzerinden çok geniş bir kargo uçağı ağına erişim sağlanabilmektedir.

Bu vesile ile – tüm ihtiyaçlara ve ürün gamlarına hızlı ve güvenilir servis sunmakta olan LATAM Cargo – Türk hava kargo piyasasına yeni bir soluk ve deneyim getirmeyi amaçlıyor.

Daha Fazla bilgi için iletişim [email protected]

LATAM Cargo’nun Türkiye Genel Kargo Satış Acentesi Belli Oldu 4 Ekim 2023

Operasyonel Bilgiler
Prefix 045
Havayolu LATAM Cargo
Kargo uçakları için ;
Uçak Tipi B767F, B787, A321N
Container / Bulk Bulk on Narrow Body, ULD on Widebody
Maksimum Yükseklik, WB 160cm
Maksimum Yükseklik, NB 70cm
Parça Başı Maksimum Ağırlık, WB 4500kg
Parça Başı Maksimum Ağırlık, NB 100-150kg

Genel Şartlar ve Önemli Bilgiler
Fiyat Listesi ikinci bir duyuruya kadar, Genel Kargolar için geçerlidir.
Bütün fiyatlar USD All-in per Chargeable Weight cinsindendir.
Charges Collect (CC) gönderi kabul edilmemektedir.
CCA ücreti, konsimento degisiklik taleplerinde her bir talep ve konsimento için uygulanmaktadır.
LATAM Cargo, fiyatlarda önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tek parça 70 kg üzerindeki yükler Euro Palet üzerine çemberli şekilde teslim edilmelidir.
Fiyat ve Müsaitlikler rezervasyon sırasındaki müsaitlğe göre değişiklik gösterebilir.

Opsiyon
Tarifeli Kargo seferleri için ;
Kargo Teslim Salı ve Cuma günleri 15:30 lt
Evrak Teslim Salı ve Cuma günleri 17:00 lt

Mehmet Kali

Hello everyone. My name is Mehmet Kali. In the industry, I am known as "Kali". I graduated from the first civil aviation training school in Turkey, which was known as the Civil Aviation School at the time and is now Eskişehir Technical University, in 1991. As I graduated from the Business Administration department, it was a bit challenging for me to integrate into the industry. I have worked for companies such as SultanAir, DHMI, Havaş, and Swissair, and currently, I provide services and consultancy in air cargo transportation. I have experience in dispatching, air traffic control, passenger services, and aircraft coordination. During my time at Swissair, I had the opportunity to experience aviation training in many countries. Since 2012, I have been focusing on air cargo transportation. For three years, I taught courses on air cargo at Nişantaşı University. I still hold valid IATA certifications related to both passenger and cargo operations. For over ten years, I have been managing aeroportist.com, a news website related to aviation, which initially started as a hobby. I enjoy building aviation networks and sharing knowledge. If there is anything I can contribute to, I am here. Best regards "kali"

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu