Hava Kargo Hakkında Herşey
Havacılık

Kuveyt Hava Yolları, İzmir, Bodrum, Trabzon ve Antalya uçuşlarını duyurdu

Kuveyt Hava Yolları, İzmir, Bodrum, Trabzon ve Antalya uçuşlarını duyurdu

62 / 100

Kuveyt Hava Yolları, yeni uçuş noktalarını duyurdu

Kuveyt Hava Yolları, yenilenen uçaklar, limuzin servisleri ve yenilenen üniformalar ile seyahat deneyimini geliştirmek amacıyla önemli adımlar attı.

Kuveyt Hava Yolları, yeni uçuş noktalarını duyurdu ve aynı zamanda kabin ekibinin yeni üniformalarını da medya ile paylaştı.

Kuveyt Hava Yolları,Türkiye içinde 4 yeni uçuş noktasını da duyurdu. İzmir, Bodrum, Trabzon ve Antalya açıklanan yeni destinasyonlarından.

Yeni uçuş noktaları, müşterilerin dünya çapında daha fazla seçenek sunacak ve Kuveyt Hava Yolları’nın ulaşılabilirliğini artıracak. Ayrıca, şirketin müşterilerine sunduğu hizmet kalitesini artırmak amacıyla kabin ekibi için tasarımı yenilenen üniforma, müşterilerin seyahat deneyimini daha da iyileştirecektir.

Kuveyt Hava Yolları, seyahat deneyimini en üst düzeyde sunmak için çalışıyor ve bu yenilikler, şirketin bu amacına ulaşmasına yardımcı olacaktır. Müşteriler, Kuveyt Hava Yolları ile daha rahat, daha keyifli ve daha lüks bir seyahat deneyimi yaşayacaklar.

Bu atılımlar, Kuveyt Hava Yolları’nın sektörde öncü bir rol oynamaya devam ettiğinin güçlü bir göstergesidir ve gelecekte daha fazla ileri adımlar atması beklenmektedir.

Kuveyt Hava Yolları, İzmir, Bodrum, Trabzon ve Antalya uçuşlarını duyurdu 21 Nisan 2024

Mehmet Kali

Hello everyone. My name is Mehmet Kali. In the industry, I am known as "Kali". I graduated from the first civil aviation training school in Turkey, which was known as the Civil Aviation School at the time and is now Eskişehir Technical University, in 1991. As I graduated from the Business Administration department, it was a bit challenging for me to integrate into the industry. I have worked for companies such as SultanAir, DHMI, Havaş, and Swissair, and currently, I provide services and consultancy in air cargo transportation. I have experience in dispatching, air traffic control, passenger services, and aircraft coordination. During my time at Swissair, I had the opportunity to experience aviation training in many countries. Since 2012, I have been focusing on air cargo transportation. For three years, I taught courses on air cargo at Nişantaşı University. I still hold valid IATA certifications related to both passenger and cargo operations. For over ten years, I have been managing aeroportist.com, a news website related to aviation, which initially started as a hobby. I enjoy building aviation networks and sharing knowledge. If there is anything I can contribute to, I am here. Best regards "kali"

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu