Hava Kargo Hakkında Herşey
Havaalanı

King Salman Uluslararası Havalimanı, 100’ün Üzerinde Çalışanla Büyümeye Devam Ediyor

69 / 100

King Salman Uluslararası Havalimanı Geliştirme Şirketi, 100’ün Üzerinde Çalışanla Büyümeye Devam Ediyor

Riyad, 30 Haziran 2024King Salman Uluslararası Havalimanı Geliştirme Şirketi, çalışan sayısını 100’ün üzerine çıkararak önemli bir başarıya imza attı. Şirket, çalışanlarının nitelikli olması ve yenilikçilik taahhüdüyle sektördeki yerini sağlamlaştırıyor.

Şirket yetkilileri, bu kilometre taşını kutlarken büyüme sürecinin yalnızca sayısal bir artış olmadığını, aynı zamanda mükemmeliyet ve yenilikçilik taahhütlerini de güçlendirdiğini belirtti. Yetkililer, “Dünya genelindeki yolculara unutulmaz deneyimler sunma misyonumuzu sürdürüyoruz. Bu yeni dönemde daha fazla büyüme ve başarıya ulaşmayı hedefliyoruz,” dedi.

Bildiğiniz gibi Ersel Goral ( Vice President Operations King Salman International Airport PIF- Public Investment Fund Riyadh- Saudia Arabia ) Mart 2024 itibariyle yönetici olarak görev yapmaya başlamıştı.

King Salman Uluslararası Havalimanı Geliştirme Şirketi, yenilikçi yaklaşımları ve genişleyen ekibi ile yolculara en iyi hizmeti sunmaya devam etmeyi amaçlıyor. Bu başarı, şirketin uluslararası havacılık sektöründeki etkisini artıracağına dair önemli bir gösterge olarak kabul ediliyor.

King Salman Uluslararası Havalimanı, 100'ün Üzerinde Çalışanla Büyümeye Devam Ediyor 20 Temmuz 2024

Mehmet Kali

Hello everyone. My name is Mehmet Kali. In the industry, I am known as "Kali". I graduated from the first civil aviation training school in Turkey, which was known as the Civil Aviation School at the time and is now Eskişehir Technical University, in 1991. As I graduated from the Business Administration department, it was a bit challenging for me to integrate into the industry. I have worked for companies such as SultanAir, DHMI, Havaş, and Swissair, and currently, I provide services and consultancy in air cargo transportation. I have experience in dispatching, air traffic control, passenger services, and aircraft coordination. During my time at Swissair, I had the opportunity to experience aviation training in many countries. Since 2012, I have been focusing on air cargo transportation. For three years, I taught courses on air cargo at Nişantaşı University. I still hold valid IATA certifications related to both passenger and cargo operations. For over ten years, I have been managing aeroportist.com, a news website related to aviation, which initially started as a hobby. I enjoy building aviation networks and sharing knowledge. If there is anything I can contribute to, I am here. Best regards "kali"

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu