Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Havacılık

Israir, İstanbul Uçuşlarına Başladı

Israir, İstanbul Uçuşlarına Başladı

66 / 100

Israir, İstanbul Uçuşlarına Başladı

İsrailli havayolu şirketi Israir, 2007 yılından beri Türkiye uçuşlarına ara vermişti. Ancak geçen hafta itibariyle İstanbul’a seferlere başlayarak, Türk ve İsrail bayrakları ile Türkiye’den motiflerin bulunduğu uçağıyla İstanbul Havalimanı’na indi. Uçağın üzerinde Türkçe ve İbranice “Kardeşlik ve dayanışma, gelecekte barış” mesajları da yer aldı.

Israir’in seferlerine başlamasıyla birlikte İstanbul Havalimanı’na uçuş yapan hava yolu şirketi sayısı 96’ya yükseldi. Yer hizmetleri Havaş, temsil gözetim hizmeti Gözen ve antrepo hizmeti Havaş Antrepo şirketleri tarafından verilmektedir. Israir haftanın iki günü Airbus A320 uçaklarıyla hizmet verirken, kargo çıkışı yapılmayacak.

Ayrıca ilerleyen haftalarda, İsrair’e ek olarak, Arkia ve El-Al havayollarının da uçuşlara başlayacağı belirtildi.

Bu gelişmelerle birlikte, Türkiye ve İsrail arasındaki ilişkilerin normalleştiği ve karşılıklı olarak işbirliğinin arttığı görülmektedir. Israir’in Türkiye uçuşlarına yeniden başlaması, turizm sektörü ve ticari ilişkiler için de olumlu bir adım olarak değerlendirilmektedir.

tecrübe kazanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu