Latest Posts

Emirates, Nisan ayından itibaren Hindistan seferlerini tekrar pandemi öncesi seviyeye çıkarıyor

82 / 100

Emirates, Nisan ayından itibaren Hindistan seferlerini tekrar pandemi öncesi seviyeye çıkarıyor

Emirates, 1 Nisan ayından itibaren Hindistan’daki varış noktalarına uçuş sıklığını pandemi öncesi seviyelere çıkaracak. Havayolu ülkedeki dokuz şehre haftada 170 sefer gerçekleştirecek. Bu hamlenin arka planında Hindistan hükümetinin Mart 2022’nin sonundan itibaren ikili anlaşmalara uygun olarak Hindistan kalkış ve varışlı uluslararası uçuşları yeniden başlatma kararı yer alıyor. 

Nisan Ayı
Emirates Boeing 777-300ER photographed on August 17, 2015 from Wolfe Air Aviation’s Lear 25B.

Emirates aşağıdaki uçuşları gerçekleştirecek:

  • Mumbai – haftada 35 sefer
  • Yeni Delhi – haftada 28 sefer
  • Bangalore – haftada 24 sefer
  • Chennai – haftada 21 sefer
  • Haydarabad – haftada 21 sefer
  • Kochi – haftada 14 sefer
  • Kolkata – haftada 11 sefer
  • Ahmedabad – haftada 9 sefer
  • Thiruvananthapuram – haftada 7 sefer 

Emirates ayrıca yolcuların favorisi ikonik Airbus A380 ile her gün gerçekleştirilen Dubai-Mumbai seferlerini de Mart 2022’de yeniden başlattı. Emirates’in EK 500/ 501 sefer sayılı uçuşu ikonik çift katlı uçakla gerçekleştiriliyor. 

Tüm seyahat sınıflarında Emirates ile seyahat eden yolcular, ferah kabinler ve imza niteliğindeki hizmet kalitesiyle benzersiz bir uçuş deneyimi yaşayacaklar. Emirates yolcuları uçuş sırasında yöresel yemeklerin ve havayolunun ödüllü uçak içi eğlence sistemi ice‘ın 4500’ü aşkın içerik kanalının keyfini çıkarabilecekler.

Nisan Ayı
Emirates Boeing 777-300ER photographed on August 17, 2015 from Wolfe Air Aviation’s Lear 25B.

Bangalore, Chennai, Haydarabad, Mumbai ve Yeni Delhi’den First ve Business Class’ta seyahat eden Emirates yolcuları, havayolunun uçuş ağındaki seçili lokasyonlarda havalimanına gidiş veya dönüşte ücretsiz şoförlü araç hizmetinden faydalanabilirler. Premium kabinlerde seyahat eden yolcular ve seçili üyelik statülerine sahip Skywards üyeleri, Dubai’de ve dünyanın dört bir yanındaki seçili havalimanlarında yer alan Emirates’in özel dinlenme salonlarının keyfini çıkarabilecekler.

Yenilikçi ürünleri ve hizmetleriyle sektöre yön vermeyi sürdüren Emirates, kısa süre önce sunmaya başladığı ve 31 Mayıs 2022’ye kadar süresini uzattığı daha cömert ve esnek rezervasyon politikaları ile müşteri hizmetlerini daha da ileriye taşıdı. Yolcularının sağlığını birinci öncelik sayan Emirates, yolculuğun her aşamasına yönelik kapsamlı bir dizi güvenlik önlemleri getirmiştir.

Emirates, Nisan Ayı
Emirates, Nisan ayından itibaren Hindistan seferlerini tekrar pandemi öncesi seviyeye çıkarıyor 4

Emirates Hakkında:

Emirates, dünyayı global merkezi olan Dubai aracılığıyla birbirine bağlayan, dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden biridir. Emirates, bugüne kadar 500’ün üzerinde uluslararası ödül kazandı. Modern, verimli ve rahat uçaklarıyla 1987 yılından beri Türkiye’deki yolcularını Dubai üzerinden dünyaya bağlıyor. Emirates, ‘Ücretsiz Covid-19 Tıbbi Seyahat Sigortası’ kapsamında yolculara, dünyanın neresine olursa olsun gönül rahatlığı içinde seyahat etme imkânı sunuyor. Emirates, ikonik çift katlı süperjumbo Airbus A380 ve Boeing 777- 300ER uçakları ile İstanbul Havalimanı’ndan haftada toplam 17 sefer gerçekleştiriyor.

Latest Posts

POPULER