Hava Kargo Hakkında Herşey
HavacılıkManşet

Dubai’ye Emirates ile uçun ve Geleceğin Müzesinde Emirates’in misafiri olun

84 / 100

Dubai’ye Emirates ile uçun ve Dubai’nin en ünlü cazibe merkezlerinden biri olan Geleceğin Müzesinde Emirates’in misafiri olun

2 Ekim 2022 tarihine kadar satın alınan tüm biletler için geçerli olan bu muhteşem kampanyayla, şehrin en büyük ve yeni cazibe merkezlerinden birinde geleceğe doğru bir yolculuğa çıkın

 

Dünyanın en büyük uluslararası havayolu şirketi Emirates, 22 Eylül – 8 Aralık 2022 tarihleri arasında Dubai’ye seyahat etmeyi planlayan tatil severlere heyecan verici yeni bir kampanya sunuyor. Bugünden itibaren tüm Emirates yolcuları Dubai’nin en ünlü cazibe merkezlerinden biri olan Geleceğin Müzesinde Emirates’in misafiri olma fırsatından yararlanabilirler.

Bu özel kampanya bugünden başlayarak 2 Ekim 2022 tarihine kadar MFUTURE kodu ile satın alınan tüm Dubai uçak biletleri için geçerlidir. Kampanya, 22 Eylül 2022 – 8 Aralık 2022 tarihleri arasında tüm kabin sınıflarında yapılacak seyahatlerde emirates.com/tr, Emirates irtibat merkezi veya seyahat acenteleri üzerinden rezervasyonları yapılıp, satın alınacak biletler için geçerlidir.

Geleceğin Müzesi biletleri, yolculara müzenin açık olduğu saatlerde tek bir ziyaret hakkı vermekte olup, planladığınız ziyaret tarihinden önce Emirates tarafından gönderilecek bir kod ile museumofthefuture.aeadresinden yapacağınız rezervasyonla ve en geç 15 Aralık 2022 tarihine kadar kullanılabilir.*

Dubai’nin en çok konuşulan cazibe merkezlerinden biri olan Geleceğin Müzesi, ortak geleceğimizi görmek, şekillendirmek ve ona dokunmak isteyen her yaştan ziyaretçiye açıktır. Dünyadaki en güzel binalardan biri olarak nitelendirilen muhteşem bir binanın içinde sürükleyici ve beş duyunuzun tamamına hitap eden bir ortamda 50 yıl sonrasını keşfetme şansına sahip olacaksınız.

Uzaya gidecek, doğa harikalarını keşfedecek ve hayatımızı değiştirecek teknolojilere daha yakından bakacaksınız. Çocuklar, Geleceğin Kahramanları olmaktan ve daha aydınlık bir yarın için zorlu görevleri tamamlamaktan mutluluk duyacaklar.

Emirates ile Dubai’yi dolu dolu keşfedin

Altı kıtada 130’dan fazla noktaya uçuşlarını emniyetli bir şekilde yeniden başlatan Emirates, şu anda Türkiye’den Dubai’ye haftada 17 sefer gerçekleştiriyor.

Şehri gezmek, bir plaj kaçamağı yapmak, kafa dinleyip gevşemek, çölde benzersiz bir deneyim yaşamak veya sadece bir mola vermek… Dubai’yi ziyaret eden her yolcu için mutlaka bir seçenek mevcut. Dubai, güneşli sahillerinden kültürel miras turizmi etkinliklerine, birinci sınıf konaklama ve eğlence tesislerine kadar her zevke ve renge hitap eden deneyimler sunuyor.

Skywards iş ortakları: Emirates’in ödüllü yolcu sadakat programı olan Skywards’un üyeleri, BAE’de perakende mağazalarda yapacakları günlük harcamalarında Miles puanları toplayabilir ve bu puanları ödül biletleri almak, kabin yükseltmek, konserlere ve spor etkinliklerine bilet almak için kullanabilirler. Emirates Skywards hakkında daha fazla bilgi için: https://www.emirates.com/tr/english/skywards/

Daha fazla bilgi almak için emirates.com/tr adresini ziyaret edin. Biletler emirates.com/tr adresinden, Emirates satış ofislerinden, doğrudan veya çevrimiçi olarak seyahat acentelerinden satın alınabilir.

*Koşullara tabidir. Koşulların tam listesi için lütfen aşağıdaki adresi ziyaret edin:https://www.emirates.com/xx/english/special-offers/your-free-tickets-to-museum-of-the-future

  • Bu özel kampanya için talepler, varıştan en az 96 saat önce yapılmalıdır.
  • Kriterlere uygun bir uçuş için bilet satın aldıktan sonra 96 saat içerisinde, emirates.com üzerinden veya bir seyahat acentesi vasıtasıyla satın aldığınız Kriterlere Uygun Uçuşlar için doğrudan Emirates’ten Geleceğin Müzesi için giriş kodunu/kodlarını içeren bir e-posta teyidi alacaksınız.
  • Hediye olan Geleceğin Müzesi biletleri, planlanan ziyaretten önce Emirates’in göndereceği kod kullanılarak en geç 15 Aralık 2022 tarihine kadar museumofthefuture.ae adresinden rezerve ettirilmelidir. Kod veya kodlar, museumofthefuture.ae üzerinden sadece bir seferliğine kullanılabilecek olup bu kod kullanılarak rezervasyon yapıldıktan sonra değişiklik yapılamaz.
  • Verilen tek kullanımlık kodlar, 15 Aralık 2022 tarihine kadar tüm tarihler ve saatler için geçerlidir ve rezervasyon sırasındaki müsaitlik durumuna tabidir.

 

  • Rezervasyonunuzda bulunan her yolcuya ücretsiz tek bir bilet verilecektir.
  • Üç yaşından küçüklerden müze giriş parası alınmadığından bu çocuklar için kod verilmez. Tek yapmanız gereken, üç yaşından küçüklerin biletlerini ücretsiz yetişkin biletleriyle birlikte web sitesinde rezerve ettirmektir.
  • 16 yaş altı çocuklara bir yetişkin eşlik etmelidir.

 

Emirates Hakkında: 

Emirates, dünyayı global merkezi olan Dubai aracılığıyla birbirine bağlayan, dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden biridir. Emirates, bugüne kadar 500’ün üzerinde uluslararası ödül kazandı. Modern, verimli ve rahat uçaklarıyla 1987 yılından beri Türkiye’deki yolcularını Dubai üzerinden dünyaya bağlıyor. Emirates, ikonik çift katlı süperjumbo Airbus A380 ve Boeing 777 – 300ER uçakları ile İstanbul Havalimanı’ndan haftada toplam 17 sefer gerçekleştiriyor.

Detaylı bilgi için: www.emirates.com/tr

dubai

Mehmet Kali

Hello everyone. My name is Mehmet Kali. In the industry, I am known as "Kali". I graduated from the first civil aviation training school in Turkey, which was known as the Civil Aviation School at the time and is now Eskişehir Technical University, in 1991. As I graduated from the Business Administration department, it was a bit challenging for me to integrate into the industry. I have worked for companies such as SultanAir, DHMI, Havaş, and Swissair, and currently, I provide services and consultancy in air cargo transportation. I have experience in dispatching, air traffic control, passenger services, and aircraft coordination. During my time at Swissair, I had the opportunity to experience aviation training in many countries. Since 2012, I have been focusing on air cargo transportation. For three years, I taught courses on air cargo at Nişantaşı University. I still hold valid IATA certifications related to both passenger and cargo operations. For over ten years, I have been managing aeroportist.com, a news website related to aviation, which initially started as a hobby. I enjoy building aviation networks and sharing knowledge. If there is anything I can contribute to, I am here. Best regards "kali"

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu