Latest Posts

AnadoluJet, İstanbul – Sharjah ( Şarika) uçuşlarına başlıyor

81 / 100

AnadoluJet, İstanbul – Sharjah ( Şarika) uçuşlarına başlıyor

Türk Hava Yolları’nın başarılı markası AnadoluJet, İstanbul – Sharjah (Şarika) uçuşlarına başlıyor. Bayrak taşıyıcı marka, Birleşik Arap Emirlikleri’nin en kalabalık ve turistik kentine açılışa özel 193 USD’den (Gidiş-Dönüş)başlayanfiyatlarla uçuş imkânı sunuyor.*

15 Aralık 2021 tarihi itibarıyla İstanbul – Sharjah (Şarika) arasında karşılıklı gerçekleşecek uçuşlar haftanın 4 günü icra edilecek. Seferler, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Pazartesi, Çarşamba ve Pazar günleri saat 23.15’te, Salı günleri ise 23.20’de düzenlenecek olup; Sharjah (Şarika) Uluslararası Havalimanı’ndan Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri yerel saatle 05.20’de yapılacak.

Orta Doğu’nun asırlık miras alanlarından modern cazibe merkezlerine kadar geniş bir yelpazede her türlü olanağı sunan Sharjah (Şarika), AnadoluJet misafirperverliğiyle keşfedilmeyi bekliyor.

           AnadoluJet misafirleri, 31 Aralık 2021 (dahil) tarihine kadar satın alacakları biletlerde 31 Mayıs 2022 (dahil) tarihine kadar değişiklik yapma hakkına sahip olacak. Ayrıntılı bilgi için www.anadolujet.com web sitesini ziyaret edebilir, satın aldığınız biletler üzerinde iptal, iade ve değişiklik haklarınızla ilgili detaylara “Esnek Bilet Hakları” sayfasından ulaşabilirsiniz.

          AnadoluJet, yolcularının ve uçuş ekibinin sağlıklı ve güvenli bir seyahat gerçekleştirebilmeleri için hijyen önlemlerini yüksek standartlarda, düzenli olarak uygulamaktadır. Detaylı bilgiye; https://www.anadolujet.com/tr/kurumsal/haberler-ve-duyurular/guvenli-seyahat-standartlarimiz linkinden erişebilirsiniz.

*Sharjah (Şarika) Havalimanı çıkışlı Gidiş-Dönüş bilet fiyatları 755 AED’den (Birleşik Arap Emirlikleri Dirhemi) başlamaktadır.

AnadoluJet Hakkında:

Anadolu’nun hava ulaşımı ihtiyacını çok daha avantajlı seçeneklerle karşılamak amacıyla 2008 yılında kurulan Türk Hava Yolları’nın başarılı markası AnadoluJet, şu anda filosunda bulunan 52 uçak ile iç hatlarda 40 nokta ve 65 hat; dış hatlarda ise 48 nokta ve 84 hat olmak üzere toplamda 88 nokta ve 149 hatta uçuşlar icra ediyor.

11 Haziran 2020 itibarıyla uluslararası uçuşlara başlayan AnadoluJet, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı ile birlikte Antalya, Bodrum ve Dalaman noktalarından da yurt içi ve yurt dışında birçok noktaya sefer düzenliyor. Uçuşlarını, Türk Hava Yolları’nın deneyimli kabin ve kokpit ekibi ile gerçekleştiren AnadoluJet, bu yeni planlama ile birçok ülkede geniş bir uçuş ağında hizmet vermeye devam edecek.

AnadoluJet, değerli misafirlerine ücretsiz ikram, bagaj hizmetleri ve araç kiralama olanaklarıyla konforlu ve uygun fiyatlı seyahat deneyimi sunuyor. Gelişen teknolojiye yenilikçi yaklaşımıyla değer katan markamız, “Ekstra Koltuk Seçimi” ve “Yemek Seçimi” gibi imkânlarıyla hizmet kalitesini artırmaya devam ediyor. AnadoluJet ile ilgili daha fazla bilgi için; https://www.anadolujet.com/tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

anadolujet

Latest Posts

POPULER