Latest Posts

AnadoluJet, Adana – Erbil uçuşlarına başlıyor

81 / 100

AnadoluJet, Adana – Erbil uçuşlarına başlıyor

Türk Hava Yolları’nın başarılı markası AnadoluJet, Adana – Erbil uçuşlarını açılışa özel 99 USD’den başlayan cazip fiyatlarla başlatıyor.

17 Mart 2022 tarihi itibarıyla Adana – Erbil arasında karşılıklı gerçekleşecek uçuşlar haftanın 2 günü (Mart ayı içerisinde perşembe ve pazar günleri, diğer aylarda salı ve cuma günleri) icra edilecek.

           Ortadoğu’nun en kozmopolit şehri olma özelliğiyle ön plana çıkan ve tarih boyunca pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Erbil, eşsiz mimari yapıları ve kültür-sanat mozaiğiyle göz dolduruyor. Özellikle her yıl Mart ayında düzenlenen Uluslararası Erbil Kültür Festivali, yerli ve yabancı birçok turistin ilgisini çekiyor.

           AnadoluJet misafirleri, 31 Mart 2022 (dahil) tarihine kadar satın alacakları biletlerde 31 Mayıs 2022 (dahil) tarihine kadar değişiklik yapma hakkına sahip olacak. Ayrıntılı bilgi için www.anadolujet.com web sitesini ziyaret edebilir, satın aldığınız biletler üzerinde iptal, iade ve değişiklik haklarınızla ilgili detaylara “Esnek Bilet Hakları” sayfasından ulaşabilirsiniz.

          AnadoluJet, yolcularının ve uçuş ekibinin sağlıklı ve güvenli bir seyahat gerçekleştirebilmeleri için hijyen önlemlerini yüksek standartlarda, düzenli olarak uygulamaktadır. Detaylı bilgiye; https://www.anadolujet.com/tr/kurumsal/haberler-ve-duyurular/guvenli-seyahat-standartlarimiz linkinden erişebilirsiniz.

anadolujet

AnadoluJet Hakkında:

Anadolu’nun hava ulaşımı ihtiyacını çok daha avantajlı seçeneklerle karşılamak amacıyla 2008 yılında kurulan Türk Hava Yolları’nın başarılı markası AnadoluJet, şu anda filosunda bulunan 64 uçak ile iç hatlarda 40 nokta ve 65 hat; dış hatlarda ise 48 nokta ve 84 hat olmak üzere toplamda 88 nokta ve 149 hatta uçuşlar icra ediyor.

11 Haziran 2020 itibarıyla uluslararası uçuşlara başlayan AnadoluJet, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı ile birlikte Antalya, Bodrum ve Dalaman noktalarından da yurt içi ve yurt dışında birçok noktaya sefer düzenliyor. Uçuşlarını, Türk Hava Yolları’nın deneyimli kabin ve kokpit ekibi ile gerçekleştiren AnadoluJet, bu yeni planlama ile birçok ülkede geniş bir uçuş ağında hizmet vermeye devam edecek.

AnadoluJet, değerli misafirlerine ücretsiz ikram, bagaj hizmetleri ve araç kiralama olanaklarıyla konforlu ve uygun fiyatlı seyahat deneyimi sunuyor. Gelişen teknolojiye yenilikçi yaklaşımıyla değer katan markamız, “Ekstra Koltuk Seçimi” ve “Yemek Seçimi” gibi imkânlarıyla hizmet kalitesini artırmaya devam ediyor. AnadoluJet ile ilgili daha fazla bilgi için; https://www.anadolujet.com/tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

anadolujet

Latest Posts

POPULER