Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Kargo

Air New Zealand Cargo, dijital kargo pazar yeri CargoMART’a yerini aldı

Air New Zealand Cargo, dijital kargo pazar yeri CargoMART'a yerini aldı

63 / 100

Air New Zealand Cargo, dijital kargo pazar yeri CargoMART’a yerini aldı

Air New Zealand (NZ) Cargo, çevrimiçi teklifini genişletmek, erişilebilirlilik ve müşteri memnuniyetini arttırmak için kapasitesini CargoAi’nin dijital kargo pazar yeri CargoMART’a yerleştirdi.

CargoAi’nin teknolojisini kullanan ilk Avustralasyalı taşıyıcı olan Air NZ Cargo, şimdi kapasitesini ABD ve Kanada’dan Yeni Zelanda ve Avustralya’ya sunuyor.

ABD ve Kanada’daki hava kargo firmaları, tüm Air NZ Kargo rotalarında anında genel ve ekspres kargo rezervasyonu yapabilir.

Test sürecinin ardından Air NZ Cargo, CargoAi’deki işlevselliğini küresel ölçekte genişletecek. Bu, CargoMART’ı düzenli olarak kullanan 105 ülkede 9.000’den fazla hava kargo firması tarafından tüm rotalarının tam görünürlüğüne ve rezervasyonuna olanak sağlayacaktır.

CargoMART kullanıcıları, hava kargo endüstrisinin karbondan arındırma misyonunu desteklemek için gerçek zamanlı tarifeler arama, toplu fiyat teklifi verme, e-rezervasyon, her gönderiyi izleme ve takip etme yeteneğinin yanı sıra CargoAi’nin Cargo2ZERO sürdürülebilir özelliklerinden yararlanır.

CargoAi CEO’su Matt Petot şunları söyledi: “Air NZ’nin dijital entegrasyonunu başlatmak için seçtiği pazar yeri olmaktan gurur duyuyoruz.

“Hava kargo ortamını dijitalleştirme konusundaki ortak vizyonumuzla, CargoMART’ın ortak müşterilerimize sunduğu en iyi dijital rezervasyon deneyimini getirmeyi dört gözle bekliyoruz.”

Air NZ Cargo’nun Kuzey Amerika Satış Müdürü Brooke Roberts şunları ekledi: “Air New Zealand Cargo, Kuzey Amerika pazarındaki müşteri tabanımızı genişletmeyi planlarken, CargoAi ile ortaklık yapmaktan memnuniyet duyuyoruz.

“Direkt uçuşlar gerçekleştirdiğimiz limanlarda güçlü bir mevcudiyetimiz olsa da, ABD ve Kanada pazarının büyüklüğü, ticari erişimimizi genişleten platformları benimsememizi gerektiriyor.

CargoAi, bu müşterilere Yeni Zelanda ve Avustralya’ya günlük nakliye ihtiyaçları için kargo çözümleri sunmak için gerekli araçları bize sağlayacak.”

Air New Zealand Cargo, dijital kargo pazar yeri CargoMART'a yerini aldı 20 Mart 2023

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu