Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Kargo

Air Europa Cargo, e-rezervasyon platformu geliştirmek için CargoAi ile ortak oldu

Air Europa Cargo, e-rezervasyon platformu geliştirmek için CargoAi ile ortak oldu

62 / 100

Air Europa Cargo, e-rezervasyon platformu geliştirmek için CargoAi ile ortak oldu

Air Europa Cargo, bu yılın ortasında piyasaya sürülecek olan e-rezervasyon platformunda BT şirketi CargoAi ile ortaklık kurdu.

CargoAi, yeni e-rezervasyon platformunun “tak ve çalıştır” entegrasyonu nedeniyle CargoAi’nin CargoGATE çözümü kullanılarak başlatılacağını söyledi.

Hava taşımacılığını dijitalleştirme şirketi, platformun nın “Air Europa’daki tüm gönderilerini aynı arayüzde birkaç dakika içinde aramasına, ayırtmasına, izlemesine ve ödemesine” olanak tanıyacağını söyledi.

Ödeme ve CO2 izleme ve azaltma işlevleri, sırasıyla CargoAi’nin yakın zamanda piyasaya sürdüğü CargoWALLET ve Cargo2ZERO çözümleri tarafından desteklenecektir.

Teknik bakım da CargoAi tarafından yönetilecek ve Air Europa Cargo müşterilerinin değişiklik veya ön rezervasyon özelliklerinden faydalanmalarına olanak tanıyacak.

Bu entegrasyonla, CargoMART kullanıcıları, 2023’ün ortalarından itibaren Air Europa Cargo’nun dünya çapındaki tüm rotaları için arama, rezervasyon ve ödeme (CargoWALLET’i kullanarak) yapabilecek.

Air Europa Cargo’nun e-rezervasyon platformunun dünya çapında lansmanı, değerli kargolar hariç tüm ürünlerini kapsayacak.

Belirli elleçleme kısıtlamaları ve müşterilerinin sınırlı talebi nedeniyle, bu tür kargolar için rezervasyon yapan hava kargo şirketlerinin doğrudan Air Europa Kargo ile iletişime geçmesi gerekecektir.

Air Avrupa Kargo Genel Müdürü Jordi Piqué, “Minimum BT yatırımı, hızlandırılmış dağıtım ve düşük uzun vadeli bakım gereksinimleri sunan bir çözüm ve ortak ararken, dijital benimsememizi hızlandırmak için CargoAi ile ortak olmayı seçtik” dedi.

CargoGATE bu kutucukları işaretliyor. Kullanıcı dostu olan mevcut uygulamalarını test ettik ve bu kullanıcı deneyiminin mevcut müşterilerimiz için verimliliği artıracağına ve Air Europa Cargo rezervasyon deneyimine bağlılığı artıracağına inanıyoruz.”

CargoAi’nin CEO’su Matthieu Petot şunları söyledi: “Air Europa Cargo tarafından dijital benimsemeleri için seçilmekten gurur duyuyoruz ve sürdürülebilirlik ve ödeme çözümlerimiz dahil olmak üzere teklifimizin tüm paketini entegre etmeyi seçtikleri için heyecanlıyız.

“Bu ortaklık aynı zamanda dijital pazar uygulamamız CargoMART’ta Air Europa Cargo programlarına ve kapasitesine sahip olma avantajına da olanak tanıyor ve Air Europa Cargo’nun şu anda dijital pazarımızda sahip olduğumuz 8000’den fazla forwarder tarafından rezerve edilmesini sağlıyor.”

Air Europa Cargo, hava kargo hizmetlerinin sağlanmasına adanmış Air Europa havayolu iş birimidir.

Air Europa Cargo, e-rezervasyon platformu geliştirmek için CargoAi ile ortak oldu 21 Mart 2023

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu