Latest Posts

Air Astana Sri-Lanka’ya Tarifeli Seferlere Başlıyor

85 / 100

Air Astana Sri-Lanka’ya Tarifeli Seferlere Başlıyor

Air Astana, Almatı ile Sri Lanka’nın ticaret merkezi olan Kolombo arasında tarifeli seferlerini 3 Aralık 2021’de başlatacak. Haftada iki gün yapılacak seferler, Salı ve Cuma günleri Airbus A321LR uçakları ile gerçekleştirilecektir.

Uçağın Almatı’dan kalkış saati  05.30 olup, Kolombo’ya varışı 11.30 olacaktır. Dönüş uçağı Kolombo’dan 12:30’da hareket edecek ve 19:40’ta Almatı’ya varacaktır. Tüm saatler ülkelerin yerel saatleridir. Uçuş süreleri 6 saat 30 dakika ve 6 saat 40 dakikadır.

Air Astana Satış Direktörü Islam Sekerbekov, “Air Astana, Şubat-Nisan 2021 arasında Almatı ve Sri Lanka arasında charter uçuşlarını başarıyla gerçekleştirdi ve rotada yaklaşık 3.000 yolcu taşıdı. Tarifeli uçuşlarla pazara geri dönmekten memnuniyet duyuyoruz.”

Sri Lanka tüm aşıları kabul ediyor. 2 yaşından büyük çocuklar da dahil olmak üzere aşı yaptırmamış yolcular, kalkıştan en geç 72 saat önce alınan negatif sonuçlu bir PCR test sertifikası ibraz etmelidir. Daha detaylı bilgi için; https://airastana.com/kaz/en-us/Book-Manage/Book/Special-Offers/Flights-to-Sri-Lanka adresini kontrol edebilirsiniz.

air astana

Latest Posts

POPULER

BÜLTEN ABONELİK

Ücretsiz bülten üyeliği için mail adresinizle üye olabilirsiniz.