Latest Posts

Air Astana, Kazakistan – Karadağ arasında uçuşlara başlıyor

Air Astana, Karadağ uçuşlarına başlıyor

Air Astana, 9 Haziran 2021 tarihinde Kazakistan ile Karadağ arasında uçuşlara başlıyor. Uçuşlar Karadağ’ın başkenti Podgorica’ya Çarşamba ve Cumartesi günleri Nur-Sultan’dan, Perşembe ve Pazar günleri ise Almatı’dan gerçekleştirilecek. Tüm uçuşlar yeni Airbus A321LR uçakları ile gerçekleştirilecek.

Nur-Sultan’dan 09: 00’da kalkış yapacak ve Podgorica’ya 10: 55’te varacak. Podgorica’dan dönüş uçağı ise saat 12: 00’da kalkacak ve Nur-Sultan’a 21:20’de varacak. Almatı’dan gerçekleştirilecek olan uçuşlar ise 07:30’da kalkacak ve Podgorica’ya 10:25’te varış yapacak. Podgorica’dan dönüş uçağı da 11:30’da kalkacak ve Almatı’ya 21:25’te varacak. Uçuş saatleri ülkelerin yerel saatlerine göre düzenlenmiştir.

Yolcuların Karadağ’a giriş yapabilmeleri için kalkıştan en geç 72 saat önce verilmiş negatif PCR test raporuna sahip olmaları gerekmektedir. 5 yaş altı çocuklar, en geç 30 gün içinde IgG antikor testi pozitif sonuç veren yolcular ve tam doz koronavirüs aşısı yaptıran yolcular PCR testinden muaf tutulacaktır.

Montenegro

Latest Posts

POPULER

BÜLTEN ABONELİK

Ücretsiz bülten üyeliği için mail adresinizle üye olabilirsiniz.