Latest Posts

5. Ekonomi ve Lojistik Zirvesi’nde Covid 19 Sonrası Ekonomi ve Lojistikte Dönüşüm

5. Ekonomi ve Lojistik Zirvesi’ni Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı yetkilileri, lojistik sektörü ve şirketlerin lojistik ve tedarik zinciri yöneticilerini katılımlarıyla 30 Eylül 2020 tarihinde İstanbul Hilton Bomonti Otel’de gerçekleştirecek.

Ekonomi ve Lojistikte Dönüşü: COVID 19 SONRASI YENİ DÖNEMİN PARAMETRELERİ başlığıyla gerçekleştirilecek Zirve’de ana oturum programlarının yanı sıra Sektörler ve Lojistik oturumlarında Tehlikeli ve Kimyevi Maddeler Lojistiği, Tekstil Lojistiği, Gıda&Sağlık ve Soğuk Zincir Lojistiği, Proje, Ağır Yük ve Enerji Lojistiği ve E-Ticaret Lojistiği oturumları da düzenlenecek.

Lojistik ve tedarik zincirinde güncel konular ve sorunların tartışılacağı, yeni ve farklı bakış açılarının ortaya konulacak.

5. Dev Buluşma: Kamu – Lojistik – Reel Sektör

Dünyada ekonomi ve siyasette yaşanan sıcak gelişmeler Türk Ekonomisini yeni çıkış yolları bulmaya iterken, Endüstri 4.0, Yapay Zeka, Blockchain vb dijital dönüşümler de yeni fırsatların kapılarını aralıyor. Lojistik sektörü de bu trendler ve gelişmelere paralel olarak değişimin rotasını çiziyor.

Dünyada yeni ekonomik bölgeler, yeni kamplar ve işbirliklerini ortaya çıkarıyor. Dijital dönüşümün aktörleri Endüstri 4.0, Blockchain, Yapay Zeka vb gelişmeler ekonomide alışkanlıkları yerle bir ediyor. E-Ticaret dünya ticaretinin yeni yıldızı olarak ortaya çıkıyor.

4 yıldır ekonomi dünyası, kamu ve lojistik sektörünü bir araya getirerek reel sektörleri ve lojistik sektörünü buluşturan Ekonomi ve Lojistik Zirvesi, 5. Yılında; dünyada ve ülkemizdeki gelişmelere paralel olarak ekonomi ve lojistikte değişimin rotasını belirleyen gelişmeleri ele alıyor.

5. Ekonomi ve Lojistik Zirvesi, sektörde 26 yıldır aylık olarak yayınlanmakta olan UTA Lojistik Dergisi tarafından Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, sektörel birlik ve derneklerin katılımıyla 30 Eylül 2020’de İstanbul’da gerçekleştirilecek.

KONUŞMACILAR

BAHRİ KESİCİBAHRİ KESİCİUlaştırma ve Altyapı Bakanlığı Sivil Havacılık Genel MüdürüKAMURAN YAZICIKAMURAN YAZICITCDD TAŞIMACILIK A.Ş. GENEL MÜDÜRÜDR. VOLKAN RECAİ ÇETİNDR. VOLKAN RECAİ ÇETİNCumhurbaşkanlığı Ulaştırma ve Lojistik Dairesi BaşkanıDR. MURAT KORÇAKDR. MURAT KORÇAKLojistik ve Kombine Taşımacılık Daire Başkanı – Ulaştırma Hizmetleri Düzenleme Genel MüdürlüğüBÜLENT EYYÜPOĞLUBÜLENT EYYÜPOĞLUTehlikeli Mal Taşımaları Daire Başkanı – Ulaştırma Hizmetleri Düzenleme Genel MüdürlüğüEMRE ELDENEREMRE ELDENERUTİKAD BaşkanıMETE TIRMANMETE TIRMANKONSPED Genel MüdürüTURHAN ÖZENTURHAN ÖZENTürk Hava Yolları Genel Müdür (Kargo) YardımcısıMURAT KARADAĞMURAT KARADAĞCEVA Lojistik Satış ve İş Geliştirme Başkan YardımcısıTUĞRUL GÜNALTUĞRUL GÜNALTEDAR Başkanı -Siemens Tedarik Zinciri Yönetimi DirektörüSELÇUK GÖRMEZOĞLUSELÇUK GÖRMEZOĞLUAğır Nakliyeciler Derneği (AND) Yönetim Kurulu BaşkanıPROF. DR. MEHMET TANYAŞPROF. DR. MEHMET TANYAŞLODER Yönetim kurulu BaşkanıAHMET ALTUNKUMAHMET ALTUNKUMAğır Yük Kaldırma ve Taşıyıcıları Derneği Yönetim Kurulu BaşkanıVİTTORİO ZAGAİAVİTTORİO ZAGAİAGalata Taşımacılık YK Başkan Yardımcısı ve CEO’suERKAN KOÇYİĞİTERKAN KOÇYİĞİTDTO Yönetim Kurulu Başkan YardımcısıGÖKALP ERTUĞRULGÖKALP ERTUĞRULC.H. Robinson Türkiye Genel MüdürüFATİH ŞENERFATİH ŞENERUND Strateji ve İş Geliştirme BaşkanıŞEBNEM KERMANŞEBNEM KERMANTÜPRAŞ Lojistik ve Optimizasyon MüdürüMERT TÜZÜNERMERT TÜZÜNERKoton Global Lojistik DirektörüÖZGÜN YEŞİLÇİÇEKÖZGÜN YEŞİLÇİÇEKSiemens Akıllı Altyapılar Lojistik MüdürüSERTAÇ HAMZASERTAÇ HAMZAMcDonald’s Türkiye Tedarik Zinciri Lideri (Supply Chain Head)GURUR TÜRKERİGURUR TÜRKERİENERCON Türkiye Lojistik KoordinatörüALPER ÖZELALPER ÖZELUND İcra Kurulu BaşkanıEMRE EKMEKÇİEMRE EKMEKÇİETİD BaşkanıDR. HAKAN ÇINARDR. HAKAN ÇINARDIŞYÖNDER BaşkanıMUSTAFA AYTAÇMUSTAFA AYTAÇShell Türkiye Karayolu Nakliye MüdürüTANER TİMİRCİTANER TİMİRCİHepsiburada Operasyon Grup BaşkanıERGİN ERŞİNERGİN ERŞİNColin’s Global Lojistik ve IT DirektörüSİNAN SEFAİSİNAN SEFAİMavi Jeans Global Tedarik Zinciri DirektörüDUYGU DÖKMECİERDUYGU DÖKMECİERModanisa Lojistik KoordinatörüARİF BADURARİF BADURReibel Taşımacılık Genel MüdürüCEM YAŞAR ÖZEYCEM YAŞAR ÖZEYBoyner Lojistik, Satınalma ve İç Denetimlerden Sorumlu Genel Müdür YardımcısıCAN ALKANCAN ALKANArkem Kimya Lojistik MüdürüSERKAN DEMİRKANSERKAN DEMİRKANACC (Airports Cargo Committee) Türkiye BaşkanıBORA TANYELBORA TANYELYıldız Holding Tedarik Zinciri ve Operasyon DirektörüABDULLAH BAHADIR BÜYÜKKAYMAZABDULLAH BAHADIR BÜYÜKKAYMAZTHY Özel Kargolar MüdürüSEYFİ DEMİRSOYSEYFİ DEMİRSOYGlobal Inventory Management & Sourcing Processes / TPI CompositesEKİN TIRMANEKİN TIRMANUTİKAD Yönetim Kurulu ÜyesiSEYHAN GÜLHANSEYHAN GÜLHANLojistik DanışmanıFATİH KEMAL BARIŞFATİH KEMAL BARIŞDIŞYÖNDER YK Üyesi – CLK Ticaret MüdürüADNAN KARAİSMAİLOĞLUADNAN KARAİSMAİLOĞLUTHY Kargo İş Geliştirme ve Organizasyon Başkanı

Latest Posts

POPULER