Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Boeing Haberleri

100. Yılında Boeing Sergisi

The Boeing Airplane Co. Kuruluşu Haziran 1917

Yüzyıllık Boeing Sergisi

Sergide Boeing Co’nun ticari havacılık yeniliklerinden bazıları, savunma ve uzay projelerietkileşimli ekranlar gibi uçuşta kullanılan malzemeler, uçuşa güç katan yeni yollar , uçuş ve yolcu deneyimleri sunulmaktadır.

 

31 Aralığa kadar havacılık merkezi 08:30 – 17:30 hergün açık.

Adres ise Future of Flight, 8415 Paine Field Blvd., Mukilteo.

Gelecekteki Boeing ürünlerinin 3d ( 3 boyutlu ) modellerini görebilirsiniz. Boeing 777X ‘in 1/20 ölçekli modeli ve Boeing 787 Boeing iş jetinin 1/20 ölçekli modelinin içine bakmak için fırsat bulabilirsiniz.  Ziyaretçiler Boeing Flypaper gidip , kağıt uçakları deneyebilirsiniz. Bazı tasarımlar Boeing mühendisleri tarafından yaratıldı.

Ziyaretçiler, kaydırma tipi tebrik kartı imzalayabiliyor ve Boeing Co. bu mutlu 100. doğum günü için not yazabilir veya kart imzalayabilirsiniz. Havacılık merkezi kaydırma tipi imza konusunda Guinness dünya rekorunu kıtmaya çalışıyor. Şu ana kadar 70 binden fazla imza oldu.

Maliyet ise uçuşların geleceği galerisi biletleri yetişkin 10 dolar, genç 5 dolar 4 yaş ve altı ücretsiz. Boeing fabrikasında bir tur eklemek için maliyet ise yetişkinler için 20 dolar ve 15 yaşından küçükler için 15 dolar.

 

Information: futureofflight.org.

boeing-muze
Read more here: https://www.thenewstribune.com/outdoors/article108366972.html#storylink=cpy

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu