Hava Kargo Hakkında Herşey
Güncel HaberlerYan Haber

10. Uluslararası Yoga Günü (IDY) kutlamaları düzenledi

76 / 100

10. Uluslararası Yoga Günü (IDY) kutlamaları düzenledi

Hindistan İstanbul Başkonsolosluğu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (Spor İstanbul) ile ortaklaşa olarak 21 Haziran’da Sarayburnu Parkı’nda 10. Uluslararası Yoga Günü (IDY) kutlamalarını düzenledi. Bu, CGI ve İBB’nin etkinliğin başarılı olması için ortaklık yaptığı dördüncü yıl. Daha önce Boğaz’da yüzen bir platform ve tarihi Haliç Kongre Merkezi de etkinliğin düzenlendiği yerler arasındaydı. İstanbul’daki yoga ve fitness meraklıları yıl boyunca bu etkinliği dört gözle beklemektedir.

No alt text provided for this image

Program, Başkonsolos Mijito Vinito’nun etkinliğin düzenlenmesine verdikleri destek için İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Spor İstanbul’a teşekkürlerini ifade ettiği konuşmasıyla başladı. Bu yılki IDY teması olan ‘Kendimiz ve Toplum için Yoga’ konusuna vurgu yapan CG, Birleşmiş Milletler’de Yoga’ya verilen geniş destekten ve Yoga’nın fiziksel ve zihinsel zindeliğin yanı sıra stres ve kaygıdan kurtulma konusundaki faydalarından bahsetti. Bu yıl CGI ayrıca IDY öncesinde sağlık, bağışıklık sistemi, psikoloji, çocuklar ve yaşam tarzı hastalıklarıyla mücadele üzerindeki olumlu etkilerini sergileyen bir sosyal medya kampanyası yürüttü.

No alt text provided for this image

Bu amiral gemisi etkinliğin yanı sıra CGI bu yıl Çorlu, Bursa ve Bodrum belediyelerinin yanı sıra İstanbul’da Sarıyer Belediyesi ile de işbirliği yaparak 21 Haziran’daki ana İDY etkinliği öncesinde perde yükseltme etkinlikleri düzenledi. Önümüzdeki günlerde Beşiktaş ve Şişli belediyeleri ile de etkinlikler planlanmaktadır.

10. Uluslararası Yoga Günü (IDY) kutlamaları düzenledi 20 Temmuz 2024

Mehmet Kali

Hello everyone. My name is Mehmet Kali. In the industry, I am known as "Kali". I graduated from the first civil aviation training school in Turkey, which was known as the Civil Aviation School at the time and is now Eskişehir Technical University, in 1991. As I graduated from the Business Administration department, it was a bit challenging for me to integrate into the industry. I have worked for companies such as SultanAir, DHMI, Havaş, and Swissair, and currently, I provide services and consultancy in air cargo transportation. I have experience in dispatching, air traffic control, passenger services, and aircraft coordination. During my time at Swissair, I had the opportunity to experience aviation training in many countries. Since 2012, I have been focusing on air cargo transportation. For three years, I taught courses on air cargo at Nişantaşı University. I still hold valid IATA certifications related to both passenger and cargo operations. For over ten years, I have been managing aeroportist.com, a news website related to aviation, which initially started as a hobby. I enjoy building aviation networks and sharing knowledge. If there is anything I can contribute to, I am here. Best regards "kali"

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu