Latest Posts

Yeni ACJ Two Twenty, ilk uçuşunu tamamladı

87 / 100

Yeni ACJ Two Twenty, ilk uçuşunu tamamladı 

Bir yıldan biraz daha uzun bir süre önce duyurusu yapılan ACJ TwoTwenty, Mirabel havalimanından ilk uçuşunu tamamladı.

Uçak, önümüzdeki haftalarda Comlux’e teslim edilecek ve teslimatın ardından ABD’nin Indianapolis kentindeki COMLUX tarafından bir VVIP kabini ile donatılacak. Comlux, ilk 15 ACJ TwoTwenty uçağı için özel bir donanım ortağı olarak seçildi.

ACJ Two Twenty, iş jeti alıcıları için yeni ve değerli bir alternatiftir. Yenilikçi çözümler sunan uçak, 10.500 km’ye (12 uçuş saatinin üzerinde) kadar kıtalararası menzilin yanı sıra 73m² zemin alanı ile her yolcu için konfor sağlayan eşsiz bir kişisel alan sunuyor.

ACJ

ACJ Two Twenty, her biri yaklaşık 12m² olan altı adet geniş VIP alana sahip tek iş jetidir ve bir ULR bizjet’in fiyat skalasındadır. Esnek kabin kataloğuna sahip bu uçak, özel ve iş jeti kullanıcıları için idealdir.

Antarktika da dahil olmak üzere her kıtada uçan yaklaşık 200 adet Airbus kurumsal jeti dünya çapında hizmet veriyor.

Airbus Hakkında

Airbus, güvenli ve birlik içinde bir dünya için sürdürülebilir havacılığın öncüsüdür. Şirket, havacılık, savunma ve bağlantılı hizmetlerde en verimli ve teknolojik olarak gelişmiş çözümleri sunmak için sürekli olarak yenilik getirmektedir. Ticari uçaklarda Airbus, en modern ve yakıt tasarruflu uçakları sunmaktadır. Airbus aynı zamanda savunma ve güvenlik alanında Avrupa lideri ve dünyanın önde gelen uzay şirketlerinden biridir. Helikopter sektöründe ise Airbus, dünya çapında en verimli sivil ve askeri helikopter çözümlerini sunmaktadır.

ACJ

Latest Posts

POPULER