HavacılıkEtkinlikFuar ve organizasyonManşetTurizm Haberleri

Uzakrota Global 2022 Başladı

86 / 100

Uzakrota Global 2022 Başladı

Uzakrota Travel Summit, online seyahat acenteleri, havayolu şirketleri, oteller, seyahat acenteleri, seyahat teknolojisi girişimleri, konaklama yatırımcıları, risk sermayedarları, teknoloji şirketleri ve dağıtım teknolojisi şirketleri için en büyük konferans ve fuaye alanlarından biri oldu.

Uzakrota

2018, 2019 ve 2020 yıllarında dünyanın en büyük seyahat şirketleri tarafından dünyanın en etkili 10 turizm etkinliğinden biri seçilen Uzakrota Travel Summit, dünyanın en önemli seyahat acentelerini, turizm teknoloji şirketlerini, havayollarını ve otelleri bir araya getirmek üzere bugün kapılarını açtı.

Uzakrota

“Dünyanın En Büyük 10 Turizm Etkinliği”nden biri olarak seçilen Uzakrota Global 2022, Türk Hava Yolları, Tourism Malaysia, Wtatil, Paximum, Amadeus, HotelRunner, Istanbul Welcome Card, Balkan Holidays ve Flyhub desteğiyle 29 Kasım’da(bugün) Hilton Bosphorus İstanbul’da başladı.

Uzakrota


Uzakrota Seyahat Zirvesi, dünya çapında seyahat endüstrisinin en parlak zihinleri ve profesyonelleri ile en büyük şirketlerini bir araya getiriyor. İngiltere, BDT, Balkanlar, Avrupa ve Orta Doğu’dan 10.000 turizm profesyoneli ve 200 konuşmacının katılımıyla dünyanın en büyük turizm etkinliklerinden biri olan Uzakrota Travel Summit açılış konuşmalarıyla başladı.

Uzakrota
Uzakrota

Zeynep Kali

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu