Hava Kargo Hakkında Herşey
HavacılıkManşet

UPS’den Avrupa’ya İlk İnovasyon Merkezi

82 / 100

UPS’den Avrupa’ya İlk İnovasyon Merkezi

UPS Avrupa Bölgesi Tedarik Zinciri Çözümleri (SCS) geçtiğimiz Mart ayında Hollanda’nın Roermond şehrinde açtığı yeni tedarik zinciri çözümleri tesisinin kapasitesini artırdı.

Toplam 85.000 m²’lik mevcut kampüse eklenen 17.000 m²’lik yeni bina aynı zamanda UPS’in Avrupa’daki ilk İnovasyon Merkezi’ne ev sahipliği yapacak. Böylece Roermond şehri, Amsterdam, Antwerp, Rotterdam, Liège (Belçika) ve Köln (Almanya) hava ve deniz limanlarına bağlantılara sahip stratejik konumundan faydalanılmak üzere bir teknoloji merkezi haline gelecek.

ups'den

UPS Avrupa Bölgesi Tedarik Zinciri Çözümleri (SCS) Direktörü olarak yakın zaman önce atanan Susanne Klingler-Werner: “Önümüzdeki geniş imkanlardan faydalanmak için iyi bir konum elde ettik. Müşterilerimizin ticari faaliyetleri pazar talepleriyle dönüşüm yaşarken onlar için yeni, sürdürülebilir çözümler yaratmak ve tedarik zinciri esnekliğini artırmak için en yeni inovatif otomasyon teknolojilerini ve dijital araçları bir araya getiriyoruz,” dedi.

UPS Hakkında

UPS (NYSE: UPS) 2021 yılındaki 97,3 milyar dolarlık geliri ile dünyanın en büyük şirketlerinden biridir ve 220’yi aşkın ülke ve bölgedeki müşterilerine geniş bir yelpazede entegre lojistik çözümler sunmaktadır. “Önemli olan ne varsa teslimatını yaparak dünyamızı ileriye taşımak” amacına odaklanarak, şirketin 534.000 çalışanı oldukça basit şekilde dile getirilmiş ve güçlü bir şekilde ortaya konulmuş bir stratejiyi benimsemektedir: Müşteri Önceliğiyle. Kişilerin Önderliğinde. Yenilikten İvme Alan. UPS, dünyanın dört bir yanında hizmet verdiğimiz topluluklara destek verme ve çevre üzerinde yarattığı etkileri azaltmaya kendisini adamıştır. Ayrıca UPS, çeşitlilik, eşitlik ve kapsayıcılık kavramları bakımından sarsılmaz bir duruş sergilemektedir. Daha fazla bilgiye  www.ups.com, about.ups.com  ve  www.investors.ups.com  adreslerinden ulaşabilirsiniz.

UPS’den UPS’den UPS’den

Zeynep Kali

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu