Hava Kargo Hakkında Herşey
HavacılıkKargoKargo HaberleriYan Haber

UPS VAKFI BİR ÖĞRENCİYİ JAMES E. CASEY BURSUYLA ÖDÜLLENDİRDİ

UPS® için küresel vatandaşlık programlarına öncülük eden UPS Vakfı, İstanbul Bağcılar Akşemsettin Anadolu Lisesi’nde 12. sınıf öğrencisi olan Mustafa İpek’i üstün akademik başarıları nedeniyle senelik olarak verilen James E. Casey bursu ile ödüllendirdi. UPS çalışanlarının çocuklarına verilen James E. Casey bursu ile İpek, üniversite hayatının ilk yılına UPS Vakfı’nın desteği ile başlangıç yapıyor.

UPS’in İstanbul operasyonunda yükleme görevlisi olarak çalışan Abdülhakim İpek’in oğlu Mustafa ödülle ilgili heyecanını ifade etti ve “Bu fırsata sahip olduğum için çok heyecanlıyım” dedi. Ardından “Eğitimimin büyük ve global bir şirket olan UPS tarafından desteklenmesi beni gururlandırıyor” diye ekledi.

UPS Burs programı 1964 yılından bu yana ve dünya çapında 40’tan fazla ülkede UPS çalışanı çocuklarının 4.500’ünden fazlasının eğitimine destek verdi. UPS Türkiye Genel Müdür’ü Ufku Akaltan “Biz burada, UPS’te, çok çalışma ve kararlılığı fark ediyor ve bunu ödüllendiriyoruz” dedi ve ekledi “James E. Casey bursu UPS’in çok çalışmayı ve yetenekli bireyleri takdir etmesinin bir yolu olarak şimdiye dek 196 kişiye ulaştı.”

Zeynep Kali

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu