Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Havacılık

Umman merkezli havayolları 2023hatlarını açıkladı

Umman merkezli havayolları 2023 hatlarını açıkladı

68 / 100

Umman merkezli havayolları 2023 yazı yeni hatlarını açıkladı

 

Umman merkezli havayolu şirketleri SalamAir ve Oman Air, 2023 yaz sezonu için yeni ve tekrar başlanan destinasyonlarını duyurdular.

SalamAir, ilk kez Kazakistan pazarına girmeyi planlarken, Oman Air’nin odak noktası rotalarını yeniden açmak üzerine. LCC SalamAir, Temmuz ayından itibaren haftada bir sefer gerçekleştireceği Muscat (MCT) – Almaty (ALA) hattına başlayacak.

Bu 2,787 km’lik (1,505 nm) hizmet, Umman ve Kazakistan arasındaki tek doğrudan bağlantı olacak.

SalamAir, Mashhad (MHD) hattına da haftalık uçuşlar başlattı ve Almaty ve Mashhad rotalarının, tıbbi, iş ve turizm trafiği için yüksek talebi karşılayacağını bekliyor.

Öte yandan, Oman Air, Muscat merkezli uçuşlarını 2022’ye kıyasla %60 artıran 2023 yaz sezonu programını duyurdu.

Havayolu, Bangladeş’in Chittagong (CGP) şehrine Mart sonundan itibaren haftada dört sefer, Maldivler’in Male (MLE) şehrine ise Haziran’dan itibaren haftada dört sefer uçuş düzenlemeyi planlıyor.

Ayrıca, Oman Air, Ağustos ayından itibaren haftada 12 sefer Lucknow (LKO) ve haftada beş sefer Thiruvananthapuram (TRV) şehirlerine Hindistan’dan uçuş başlatacak.

Salam Air Kargo
Salam Air Kargo

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu