Hava Kargo Hakkında Herşey
Havacılık

ULS Hava Yollarında Yeni Genel Müdür Yasin Ata Oldu

62 / 100

ULS Hava Yollarında Yeni Genel Müdür Yasin Ata Oldu

ULS Havayolları’nda 5 yıl boyunca başarıyla Genel Müdürlük görevini üstlenen Şükrü Can, 1 Aralık itibariyle görevinden ayrıldı. Şükrü Can’ın ayrılışının ardından ULS Airlines Cargo Yönetim Kurulu, Yasin Ata’yı Genel Müdür olarak atadı. Şükrü Can’a veda yemeği düzenlenerek, katkıları ve liderliği için teşekkür edildi. Can kariyerine, ULS Hava Yollarının bir çözüm ortağı havayolunda devam edecek ve bu süreçteki başarılarına yenilerini ekleyeceği bekleniyor.

Yeni Genel Müdür Yasin Ata, 15 yıldır ULS’de görev yapmaktadır ve son 8 yıldır Ticaret Başkanı olarak öne çıkmıştır. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sivil Havacılık mezunu olan Ata, güçlü havacılık kültürü ve disiplinli çalışma anlayışıyla tanınmaktadır. Yasin Ata’nın, ULS Havayolları’nın başarı hikayesine önemli katkılar sunması ve şirketin başarı grafiğini yükseltmesi beklenmektedir.

ULS Hava Yollarında Yeni Genel Müdür Yasin Ata Oldu 3 Mart 2024

Aeroportist ailesi olarak, bu geçiş dönemindeki başarılı iş birliği için Şükrü Can ve Yasin Ata’yı tebrik eder. Her iki liderin de yeni görevlerinde yolculuklarında başarılar dileriz, ve ULS Havayolları’nın gelecekteki büyük başarıları için güçlü bir vizyonla ilerlemesini temenni ederiz.

Mehmet Kali

Hello everyone. My name is Mehmet Kali. In the industry, I am known as "Kali". I graduated from the first civil aviation training school in Turkey, which was known as the Civil Aviation School at the time and is now Eskişehir Technical University, in 1991. As I graduated from the Business Administration department, it was a bit challenging for me to integrate into the industry. I have worked for companies such as SultanAir, DHMI, Havaş, and Swissair, and currently, I provide services and consultancy in air cargo transportation. I have experience in dispatching, air traffic control, passenger services, and aircraft coordination. During my time at Swissair, I had the opportunity to experience aviation training in many countries. Since 2012, I have been focusing on air cargo transportation. For three years, I taught courses on air cargo at Nişantaşı University. I still hold valid IATA certifications related to both passenger and cargo operations. For over ten years, I have been managing aeroportist.com, a news website related to aviation, which initially started as a hobby. I enjoy building aviation networks and sharing knowledge. If there is anything I can contribute to, I am here. Best regards "kali"

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu