Latest Posts

Ulaştırma ve Altyapıda Dijital Gelecek Zirvesi’ne Davetlisiniz

DAVETLİSİNİZ!
23-24-25 Haziran tarihlerinde https://dijitalgelecek.uab.gov.tr adresinden ve Bakanlığın sosyal medya hesaplarından yayınlanacak uzaktan erişimli bu tarihi Zirve’yi canlı izlemek için siz de yerinizi alın. Detaylar için https://dijitalgelecek.uab.gov.tr.

“Ulaştırma ve Altyapıda Dijital Gelecek Zirvesi”nde Türkiye’nin lojistik ve telekomünikasyon sektörlerinin fikir önderleriyle yarının Türkiyesi için dijital dönüşümü konuşulacak.

Bilgiye sahip olmak kadar onu doğru kullanmanın ve paylaşarak geliştirmenin önemini çok daha iyi kavradığımız bu günlerde dijital geleceği tasarlamak hedefiyle T.C. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından başlatılan Dijital Farkındalık ve Siber Vatan Kampanyası çerçevesinde “Ulaştırma ve Altyapıda Dijital Gelecek” zirvesini düzenliyoruz.

İnternet ortamında gerçekleştireceğimiz bu etkinlikte sektörün öncülerini ve alanında uzman liderleri bir araya getirerek, lojistik, mobilite ve erişim konu başlıklarında dijital gelecek stratejilerinin konuşulacağı bir platform inşa edeceğiz. Zirvemizde ortaya koyacağımız bilgi ve fikir alışverişi ortamının, alanın gelişimi için devlet ve özel sektör arasında anlayış birliğinin pekiştirilmesine ve gelecek yılları dijital dönüşümün ışığında hep birlikte nasıl tasarlayacağımıza katkı sunacak.

23, 24, 25 Haziran 2020 tarihlerinde düzenlenecek olan “Ulaştırma ve Altyapıda Dijital Gelecek” Zirvesinde:

23 Haziran 2020, Salı günü 14:00 – 17:00 saatleri arasında Mobilite başlığı altında,
24 Haziran 2020, Çarşamba günü 14:00 – 17:00 saatleri arasında Erişim başlığı altında,
25 Haziran 2020, Perşembe günü 14:00 – 17:00 saatleri arasında Lojistik başlığı altında konuşmalar yapılıyor olacak.

24 Haziran 2020, Çarşamba günü akşamında ise T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil KARAİSMAİLOĞLU’nun katılacağı Dijital Gelecek isimli özel oturum 20:00 ile 21:30 arasında gerçekleşecektir.

Etkinlik dijitalgelecek.uab.gov.tr adresi üzerinden 3 günlük program süresince canlı olarak yayınlanacak.

EbIPwImXgAUrJyz

Latest Posts

POPULER