Latest Posts

Uçak Kiralamada Kripto Para Dönemi Başladı

Havacılık, Turizm ve Lojistik sektörlerinde faaliyet gösteren şirketleriyle 18.yılını dolduran Merkür Holding hizmet yelpazesini genişletmeye ve buna yönelik yatırımlarına devam ediyor.

Dünyada dijital para artık sadece yatırım aracı olarak değil aynı zamanda ticarette de ödeme aracı olarak kullanılmaya başlandı. Merkür Holding’in uçak kiralama şirketi Merkür Jet bu dijitalleşmeye uyum sağlayarak, sektörde ve Türkiye’de bir ilke adım atarak, müşterilerine kripto para ile ödeme opsiyonunu sundu ve bu yolla güvenli satışlar gerçekleştirdi.

Merkür Holding’in Temsil & Gözetim şirketi Merkür Havacılık, 1 Nisan itibariyle Uçuş Operasyon ruhsatını da alarak global anlamda dispacth hizmeti de vermeye başlıyor.

Merkür Holding yatırımlarına bir yenisini katarak Türkiye dışında da hedeflediği yapılanmaları doğrultusunda somut bir adım atarak Yunanistan’da özel uçak işletmesi yapmak üzere Merkür Air adıyla bir hava taksi şirketi kurdu. Böylelikle hedefleri doğrultusunda emin ve somut adımlar atan Merkür Holding, Türkiye dışında Merkür adı ile ilk yapılanmasını da gerçekleştirmiş oldu.

Hala büyüme ve gelişme motivasyonuyla çalışan Merkür Holding’in hedefleri doğrultusundaki adımları devam edecek.

ucak kiralama

Latest Posts

POPULER